Глибока глотка / depositphotos.com

Секс - це процес, під час якого хочеться різноманітності. Недостатньо опанувати стандартні пози або навчитися робити мінет. Завжди потрібно дивувати партнера, щоб стосунки не холоднішали.

Сьогодні ми розберемося з технікою "глибока глотка". Повірте, кожна дівчина зможе її опанувати.

Читайте також"Давай поговоримо": 5 правил сексу по телефону (18+)

Штучний фалос

В першу чергу, вам варто потренуватися на гумовому члені. Інакше ви ризикуєте відригнути прямо на свого чоловіка. А це, як ви самі розумієте, пристрасть між вами не розпалить. Отже, берете фалос і засовує потихеньку в рот. Спробуйте зробити це під різним кутом, щоб зрозуміти, який стан члена в роті вам підходить. Потім випробуйте, скільки сантиметрів ви можете взяти, щоб не викликати блювотний рефлекс. Загалом поекспериментуйте.

Як контролювати блювотний рефлекс

Нанесіть олію на член чоловіка, щоб не нагородити його вмістом вашого шлунка. Потім підберіть позу, в якій вам буде зручно контролювати процес. Коли ви будете готові, то відкрийте рот ширше, висуньте язик, зробіть глибокий подих, вставте член і просувайте його потихеньку. Якщо відчуєте "ком у горлі", висуньте член і відпочиньте. Якщо ви боїтеся робити глибокий мінет, то можете використовувати спеціальні спреї, які заморозять ваше горло і ви нічого не відчуєте.

Дихання

Дуже важливо правильно дихати під час виконання глибокого мінету, інакше ви ризикуєте задихнутися з членом в горлі. Дихати з фалосом у роті практично неможливо, тому спробуйте перед заковтуванням вдихнути якомога більше повітря, а потім видихати "короткими чергами".

Інші новини про секс:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram