Наїзниця навпаки: як насолодитися цією позою / фото ua.depositphotos.com

Всі знають, що найбільш відомі позиції сексу можуть бути використані навпаки. Ось якраз поза 45 і є дзеркальним відображенням стандартної пози "наїзниця". Позиція наїзниці передбачає, що жінка сидить на чоловікові до нього обличчям і робить активні або плавні рухи взад-вперед. Це хороший варіант для чоловіків, які втомилися після важкого робочого дня і віддають можливість домінувати своїй партнерці по сексуальному акту. Секс в позі "наїзниці навпаки" передбачає ті ж моменти, як і в стандартній позі, проте в цьому випадку жінка знаходиться в тому ж положенні, тільки спиною до чоловіка. В цьому випадку рівень проникнення статевого члена в піхву партнерки набагато глибший.

Читайте такожСупергаряче: 5 позицій в одязі для запального сексу (фото 18+)Наїзниця навпаки - це, по суті, розгорнута на 180 градусів поза наїзниці. У тій ти бачиш його обличчя і обіймаєш ногами, в цій - теж обіймаєш, але вже дивлячись на ноги. Можна також витягнути свої ноги, якщо незручно стояти на колінах, пише Cosmo.

Нехай він ляже на спину, сядь зверху спиною до нього. Не забудь про лубрикант! Однією рукою допомагай йому увійти, іншою обіприся на ліжко, щоб зайняти зручну позицію.

Потім починай рухатися, користуючись інтимними м'язами. Руки можеш покласти перед собою - на його ноги або на ліжко. Переконайся, що ти не впадеш вперед або назад і що не нашкодиш партнеру.

Інший варіант пози: нехай він сяде на край ліжка і посадить тебе на коліна. Так тобі буде простіше утримати рівновагу.

Чому багато хто любить позу "наїзниця навпаки"

Це відмінна позиція для контролювання своїх дій. Ти можеш рухатися так, як більше подобається. Підбери відповідний кут і насолоджуйся! Можна рухатися вгору-вниз, вперед-назад, а він в цей час може стосуватися тебе в різних місцях. Крім того, в цій позі зручно стимулювати клітор — вібратором, рукою або рухами. А йому відкривається приємний вид на твою спину і стегна.

Що робити, якщо ти втомилася

Це нормально. Попроси партнера взяти тебе за стегна і допомогти рухатися. Якщо ви сидите, нахилися вперед і постав руки на підлогу. Ця поза зручна для глибокого проникнення і невеликого відпочинку.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram