Пояснюємо, чому ми стогнемо під час сексу / фото: ua.depositphotos.com

Науковці приділяють чимало уваги, досліджуючи оргазми й інші аспекти нашого сексуального життя. Але є одна невіддільна частина інтимної близькості, яку чомусь мало згадують. Мова йде про стогони.

Наголосимо, що звуки – відмінне джерело сексуального збудження, але треба також розуміти, що це не якась особливість людей. Багато наших родичів-приматів також видають їх, особливо самки, пише 24 канал з посиланням на Men's Health. У цьому випадку стогони або крики будь-якого роду, пов'язані з сексуальним задоволенням, означали прагненням самки залучити більше самців у період можливого запліднення.

Проте, чи справедливе це твердження стосовно людей? Ми ростемо під сильним впливом сексуальної поведінки, яку ми часто бачимо у порно або фільмах з елементами еротики. І хоч з часом ми виявляємо, що справжній секс – не те, що можна спостерігати у фільмах, деякі з цих форм поведінки залишаються у пам'яті надовго.

Читайте такожЕксперти розказали, чому жінки можуть не хотіти сексу: топ-5 причин

У порно ці стогони часто перебільшені, театральні. Вони призначені для збудження уяви глядача, а не самих учасників процесу. У вашій же спальні все по-іншому.

Стогони – форма спілкування без слів між партнерами, коли справа доходить до сексу. Своїми стогонами, їх частотою й інтенсивністю чоловік і жінка говорять один одному про свій ступінь задоволення від процесу.

Часто, чоловіки сприймають стогони як своєрідну "згоду на задоволення". А ще вони служать керівництвом для синхронізації оргазмів.

Крім того, є дослідження, які підтверджують, що такі звуки та зітхання під час сексу полегшують вентиляцію легенів. А це, своєю чергою, впливає на розслаблення та полегшує досягнення оргазму.

Часом, стогони приносять нам ще більше сексуального задоволення. Згідно з дослідженням, опублікованим у Журналі соціальних і особистих відносин ще у 2012 році, невербальне спілкування під час сексу безпосередньо пов'язане з підвищенням сексуальної самооцінки та неабияким задоволенням.

До яких би висновків не дійшли науковці, зрозуміло одне: хороший секс просто зобов'язаний супроводжуватися стогонами - їхня інтенсивність, частота, а головне щирість дозволяє переконатися, що ми все робимо правильно.

Вас також можуть зацікавити новини