Як за допомогою Камасутри покращити своє сексуальне життя / фото ua.depositphotos.com

Сексуальне життя вимагає від кожної людини чимало уваги - це майже постійна робота над собою. Якщо ви вже перепробували і сексуальну спідню білизну, і зміну локацій, і секс-іграшки, то пора взяти на озброєння ще щось новеньке.

Читайте такожНазвано десятку секретів найкращого сексу в житті, які можна почерпнути з порнофільмів

Для цього можна, наприклад, скористатися кількома порадами з Камасутри. З їхньою допомогою можна вивести ваш секс на абсолютно новий рівень.

Пропонуємо 5 ідей з Камасутри, які допоможуть отримати більше задоволення від заняття сексом, пише 24 канал з посиланням на FireCams. Скористайся ними, щоб освіжити інтимне життя, а також вразити свого партнера.

  • Поміняй положення

Ви можете щоночі по кілька разів змінювати секс-пози, але це не гарант отримання задоволення. Потрібно звернути увагу на те, що кожна позиція може бути удосконаленою, якщо трішки змінити, наприклад, кут проникнення. Тож ти можеш сміливо займатися сексом в місіонерській позиції, дещо освіживши її.

  • Додай кольору

Згідно з Камасутрою, колір – найкращий спосіб розбудити почуття романтики між вами. Зверни увагу на червоні відтінки. Купи нову спідню білизну для неї або ж прикрась ложе пелюстками троянд. Не зайвими будуть червоні свічки, а також приглушене романтичне освітлення. Це додасть певної спокуси вам обом.

  • Не забувай про прелюдію

Тіло твоєї партнерки буквально всіяне ерогенними зонами. Їх слід не лише вивчити, а й використовувати, щоб дарувати якомога більше задоволення до, під час і після сексу. А хороша та якісна прелюдія дозволить твоїй партнерці розігрітися та бути готовою до гарячої ночі.

  • Розмір має значення

Вибирати секс-позу слід з урахуванням довжини свого статевого члена. Деякі варіанти максимально універсальні, а є позиції, які будуть комфортними лише для власників видатних довжин. Тож варто об'єктивно оцінювати свої фізичні параметри, щоб не почуватися дискомфортно під час заняття сексом.

  • Турбуйся про неї

Камасутра передбачає, що для жінки сам секс значно важливіший, ніж досягнення оргазму. Тож найкращий спосіб задовольнити партнерку – подбати про її фізіологічні потреби. Якщо ти будеш уважним до неї під час сексу, то можеш гарантувати, що їй буде максимально добре. Не потрібно намагатися з усіх сил подарувати їй оргазм. Краще зосередься на її відчуттях.

Візьміть на озброєння ці поради з Камасутри, щоб заняття сексом приносило вам обом ще більше задоволення. Насолоджуйтеся один одним під час процесу і отримуйте неземні відчуття.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram