Такі чоловіки люблять справляти враження \ фото: ua.depositphotos.com

Впевнений в собі чоловік завжди виглядає привабливо. Але такий, на перший погляд, впевнений в собі чоловік може виявитися справжнім секс-нарцисом, зацикленим на своїй персоні. Він може бути як неприємним в спілкуванні так і поганим коханцем.

Щоб не переплутати впевненість в собі з зайвою самовпевненістю, варто звернути увагу на деякі ознаки.

Зокрема, такі чоловіки люблять справляти враження. Напевно його ерудиція, почуття гумору і блискучий зовнішній вигляд просто приголомшують жінок. Коли справа дійшла до ліжка, він також був на висоті, намагаючись вразити своєю майстерністю. Що в цьому поганого? Нічого, якщо він дійсно намагається доставити задоволення партнерці, а не красується перед самим собою. У поведінці такого чоловіка є щось неприродне, ніби-то він грає головну роль в еротичному фільмі і на нього спрямоване світло софітів.

Коли чоловік напрошується на компліменти. Після сексу він з самовдоволеним виглядом запитує у партнерки, чи було їй добре. Але не тому що дійсно цікавиться її думкою, або хоче знати, над чим потрібно "попрацювати". Він упевнений, що був незрівнянний і йому просто не терпиться це почути. І якщо партнерка не будете регулярно висловлювати бурхливий захват щодо його чоловічої гідності - це може викликати у нього роздратування і навіть агресію.

Він ставить свої бажання вище бажань жінки. Бажання партнерки його не цікавлять в принципі. Найголовніше для нарциса в ліжку (втім як і у всьому) - це він сам і його задоволення, він любить домінувати. Тому, якщо він чогось хоче в сексі, а для жінки це неприйнятно, реагує агресивно - дратується, ображається, висміює, маніпулює емоціями, наприклад, викликаючи почуття провини, закочує істерику або оголошує бойкот, потрібно насторожитися.

Також варто звернути увагу на те, чи цікавиться чоловік вашими колишніми партнерами. Зазвичай він це робить тільки для того, щоб почути наскільки нікчемні вони були в ліжку в порівнянні з ним, і як вам пощастило зустріти, нарешті, такого секс-гуру як він.

Читайте такожНазвано сім невідомих фактів про секс

"Ти сама у всьому винна" - якщо секс був не на висоті, і партнерка прозоро натякне на це, то він скаже прямо, що це з нею щось не так. Наприклад, що  вся справа в зайвих кілограмах, недостатньому темпераменті або якихось інших недоліках. Можливо, партнерка навіть фригідна, раз не в змозі оцінити такий скарб, як він, і звичайно ж, саме їй потрібно звернутися до сексопатолога.

Також можна додати, що такі чоловіки не бувають вірні, адже він занадто хороший для того, щоб належати одній жінці. Оцінити його таланти гідно повинні і інші. При цьому він буде маніпулювати партнеркою, намагатися прив'язати до себе і користуватися її почуттями. Відносини з нарцисом завжди будуть болючими. Тому краще, що можна зробити, це без жалю розлучитися, передає nashamama.

Вас також можуть зацікавити новини