Чому хлопці не хочуть користуватися презервативом під час сексу / фото ua.depositphotos.com

У кожної дівчини в житті був коханець, який не хотів користуватися презервативом. Чого вам тільки не говорили, які куртуазні метафори не придумували: "це все одно, що нюхати квіти в протигазі", "як ніби гуляти в скафандрі"... аби тільки без нього.

Пропонуємо вам топ-7 найпопулярніших і, водночас, найбільш безглуздих відмовок проти використання презервативів під час сексу. Адже, як кажуть, обізнаний - значить озброєний!

  • "Він мені занадто маленький"

Відмовка про розмір завжди займає почесне перше місце, пише Cosmo. Чомусь багато чоловіків переконані, що у них «нюх, як у собаки, член, як у коня». Статистика, втім, безжальна. Середній розмір презервативів - приблизно 18-19 см. Ще раз — це середня довжина, і знайти в мас-маркеті презерватив 20 см і довше не складе ніяких труднощів.

Читайте такожПам'ять на все життя: топ-5 порад для кращого мінету (18+)

У дослідженні, проведеному компанією LifeStyles Condoms, зазначається, що середня довжина статевого члена становить 14,9 см в ерегованому стані. Згідно з даними іншого дослідження, тільки у п'яти чоловіків із сотні член понад 16 см. Упс, щось не сходиться.

  • "Він мені тисне!»

І ось тут, як здається чоловікові, настає шах і мат. З довжиною визначилися, але що робити, якщо здавлює біля основи? Охоплення радянського "виробу #2" було 54 мм в ширину, але сьогодні лінійка кондомів набагато різноманітніша. Зараз більшість презервативів з мас-маркету - це 55-56 мм в діаметрі. Якщо член ширший, може підтискати, але для цих цілей можна запросто підшукати презервативи збільшеного розміру.

  •  "Я в ньому нічого не відчуваю"

Так-так, кругом натури, які тонко відчувають. Чесно кажучи, сучасні презервативи настільки тонкі, що навряд чи він взагалі здатний відчути, що між ним і тобою щось є. Але якщо він естет, то вибирайте японські презервативи, товщина яких становить 0,02 мм, вони одні з найтонших у світі.

  • "Ми ж давно разом"

О так, а може бути, ви ще й перевіряєтеся на наявність ВІЛ і ЗПСШ кожні півроку? Ні? Тоді пам'ятай, що мудрість "Довіряй, але перевіряй" з'явилася не на порожньому місці. На жаль, заміжні жінки теж потрапляють в групу ризику по захворюваннях, що передаються статевим шляхом. І найчастіше цей "подарунок" дістається їм від чоловіка, якому вони довіряли.

  • "У мене в презервативі все падає"

Тоді у нас для тебе погана новина, хлопче. Справа не в презервативі. Нестабільна ерекція - проблема нерідка, навіть для молодих. А коли він сам собі вселив, що в кондомі у нього «нічого не виходить», то не дивно, якщо у нього нічого не вийде. Причин нестабільної ерекції може бути море - він просто знайшов ту, в яку повірив сам. Але ні, презерватив не може чарівним чином відняти у твого партнера ерекцію.

  • "Я мрію зробити тобі дітей"

Тікай! Особливо якщо чуєш щось подібне під час вашого першого сексу. Ранні заяви, що він хоче з тобою сім'ю і дітей, — це тривожні знаки. Надмірне домінування і спроба «перестрибнути» на кілька років вперед у ваших стосунках говорить про те, що, ймовірно, перед тобою людина нарцисичного типу, яка завжди буде піклуватися тільки про свої потреби і бажання.

  • "Я сплю тільки з хорошими дівчатами, вони нічим не хворіють"

Ти, звичайно, можеш уточнити, як він визначив, що перед ним "хороша дівчина" (найпоширеніша відповідь на це питання: «Ну видно ж!"»), але все це безглуздо. Якщо чоловік ділить дівчат на "хороших" і "поганих" не по їх внутрішнім якостям, а по тому, скільки сексуальних партнерів у неї було, швидше за все, тобі з ним не по дорозі.

Секс: новини на тему