Сексолог пояснила, що таке німфоманія і фригідність / фото ua.depositphotos.com

Раніше жінкам з підвищеним сексуальним потягом часто ставили діагноз так званого "сказу матки", а тих, хто не міг досягти оргазму, нагороджували клеймом "фригідність".

У ХХІ столітті сексологи запевняють, що вище згадані особливості притаманні організму багатьох жінок і не вимагають лікування. Чому? Розповімо докладніше.

Сексолог і психолог Катерина Бучинська пояснила Obozrevatel, що німфоманія - це коли дуже багато хочеться сексу. Але це не розлад, а фізіологічний аспект і даність, з якою людина народжується.

"Як у когось потреба більше їсти. Це точно так і абсолютно нормально. Жінка може хотіти п'ять разів на день, для неї це круто. Питання в іншому - щоб знайти партнера, який це приймає і задовольняє", – говорить експерт.

Читайте такожЛікар пояснила, як наша сексуальність змінюється з віком

За словами фахівця, німфоманія сильно розкручена. Зазвичай німфоманками називають жінок з сильним статевим бажанням, які не знають, як задовольняти свою потребу для себе і без крайнощів.

"Тут може ховатися психологічна прихована вигода. "Німфоманками" можуть бути жінки, яким в дитинстві не вистачило любові і прийняття тата. Для них любов - це коли є близькість і контакт, але вони не вміють правильно будувати відносини і вибудовувати діалог з партнером. Тому вибирають тільки секс, навіть не розуміючи цього", – підкреслює експерт.

Як каже сексолог, реальні проблеми в сексі починаються, коли партнери не підходять один одному через різну статеву конституцію.

"Висока статева конституція не означає, що цій людині потрібен постійний секс з проникненням. Потрібна розрядка і сексуальні ігри. Наприклад, взаємна мастурбація. Вона допоможе, щоб не гвалтувати себе і не робити жертвою", – стверджує експерт.

Бучинська стверджує, що такій людині головне, щоб були присутні ці ласки, щоб вона не закривалася і не пішла сама мастурбувати по-тихому у ванну або шукати когось на стороні.

"З ранку це може бути мінет або інші оральні ласки, в обід – мастурбація, а ввечері – петтинг або секс. Секс-шоп в допомогу. Там є і чоловічі мастурбатори, і різні іграшки, які можна використовувати разом. Також можна разом дивитися порно. Головне - щоб партнер не відчував себе самотнім і покинутим", - зазначає сексолог.

Що стосується фригідності, то за словами експерта – це дуже застаріле поняття, що описує жінок, які не можуть відчувати оргазм. Зараз фригідність називають аноргазмією - це сексуальний розлад є у дуже мінімального відсотка жінок.

"Сексуальність починає формуватися з моменту народження: якщо були заборони на мастурбацію, перегляд порно чи говорили, що хороші дівчатка не займаються сексом і так далі. Такі негативні установки сформували ставлення до сексу, як до чогось поганого і брудного", – розповідає Бучинська.

За словами психолога, це може перенестися в доросле життя і доставити чимало неприємностей. Наприклад, вплинути на перший сексуальний досвід і залишити відторгнення до сексу на все життя. Крім того, на відсутність оргазму впливають не довірчі відносини з партнером, відсутність прелюдії, ласки і спокою, стрес, напруга, небажання та інші фактори несприятливої атмосфери.

Експерт стверджує, що ці проблеми йдуть з голови, тому легко опрацьовуються з психологом або сексологом. За її словами, не можна називати фригідною жінку, яка просто до кінця себе не пізнала.

"Є такі партнери, які кажуть: "З тобою щось не так. Зі мною всі кінчали, а ти неправильна". Це нашаровується як тригер. Це, як дитині говорити, що вона дебіл, - вона виросте дебілом. А якщо говорити, що вона – геній, то і стане генієм", – пояснює сексолог.

Раніше експерт пояснила, чому після сексу іноді хочеться плакати.

Вас також можуть зацікавити новини