Названі проблеми з "ручним сексом" і як їх вирішити / фото ua.depositphotos.com

Робота руками, на відміну від власне орального сексу, - той вид задоволення, який чоловік може дозволити собі сам. І для чого йому ти? Для того, щоб перетворити це досить монотонне заняття в частину захоплюючої прелюдії!

Читайте такожРозмір НЕ має значення: названо топ-5 сексуальних позіцій, Які це доводять (фото 18+)

Крім того, ласки руками врятують становище, якщо ти не дуже збуджена, і подарують партнеру нові відчуття, які не дають геніталії і язик. Якщо ж щось не виходить, давай розберемося з деякими проблемами і знайдемо шляхи їх вирішення.

  • 1. Ти рухаєш руками занадто швидко або агресивно

Уявлення про те, що сильно і швидко - шлях до швидкого оргазму, в корені невірне, пише Cosmo. Починати потрібно повільно, збільшувати швидкість - плавно. Тоді задоволення буде найбільше, все-таки ти працюєш з живим органом, а не з програмою. Найкраще почати з погладжувань його стегон, сідниць, низу живота, а вже потім переходити до головного. Тоді створиться враження, що тобі це теж подобається, а не що ти намагаєшся швидше закінчити.

  • 2. Ти приділяєш мало уваги вуздечці

Щоб виправити це непорозуміння, обхопи член пальцями обох рук, намацавши вуздечку і погладжуй її круговими рухами. Можна працювати двома пальцями, рухаючись в протилежних напрямках, - заодно дрібну моторику поліпшиш.

  • 3. Ти рухаєш руками вгору-вниз і не знаєш, що ще придумати

А придумати можна багато чого. Наприклад, рух зі смішною назвою "нескінченна діра": поклади одну долоню на підставу члена, накрий іншою рукою і просувайся вгору. Коли нижня рука вибереться з-під верхньої - міняй їх місцями. Не забувай приділяти увагу голівці і яєчкам (їм можна присвятити одну руку, поки друга працює з пенісом). Якщо боїшся зробити боляче - використовуй трохи мастила.

  • 4. Ти однаково тиснеш на всі ділянки

А це неправильно. Головка члена - ніжна, як твій клітор, їй потрібні м'які і легкі погладжування (деякі чоловіки взагалі не дозволяють її чіпати). А основа зовсім не така чутлива, і там натиск дуже навіть корисний.

  • 5. Ти не знаєш, як йому подобається

Поговори з ним про це! У нашій системі виховання такого пункту не було, ну так і на дворі не 1916 рік, зрештою. Попроси його зайнятися мастурбацією в твоїй присутності і оціни рухи і силу натиску.

  • 6. Занадто сухо

Якщо незручно працювати сухими руками - візьми лубрикант. Краще силіконовий або гібридний - вони довше не сохнуть.

  • 7. Тобі набридає чекати його оргазму

Не роби з цього безумовну мету любовної гри. Якщо набридло - відпочинь, а він нехай тебе попестити в різних місцях.

  • 8. Ти швидко припиняєш

Коли відчуваєш наближення оргазму, не поспішай прибирати руки, краще поступово зводь інтенсивність і силу натиску нанівець. Багатьом подобаються додаткові ласки і після того, як основна робота завершена.

  • 9. Ви не знаєте, куди подіти сперму

Пара слів перед початком - і питання вирішене. Варіантів багато, залишилося вибрати той, який сподобається обом.

  • 10. Ви не готові бігти в душ

Це і необов'язково: запасіться серветками і відпочивайте, поки не заробите достатньо сил, щоб дійти до ванни.

Раніше УНІАН розповідав про топ-10 помилок, які ти робиш при мінете.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram