Нормальні жінки відчувають "вагінальний оргазм", а кліторальний – неповноцінний / фото Playbuzz

За даними різних досліджень, від третини до двох третин жінок принаймні раз в житті імітували оргазм. Але це не нормально і потрібно розв'язувати цю проблему.

Перший крок до цього – це розмова, але ж які слова підібрати в такій пікантній темі, щоб не образити почуття коханої людини? Про це розповіла сексолог Тетяна Мулявко, пише 24 канал.

Читайте такожСексолог розповіла, чому жінка не отримує оргазм і як це виправити

Для початку, переконайтеся, що партнер хочу вас чути і слухати. Що у вас з ним довірчі відносини, він готовий до діалогу. Якщо цього немає – то краще почати не з оргазмів, а в принципі з довірою в парі.

Почніть з секс-просвіти

Поясніть, як "працює" жіночий оргазм. Покажіть статистику, що більшість відчуває його тільки від стимуляції клітора і це абсолютно нормально. Розкажіть, що важлива не тільки фізична сторона питання, а й контекст.

"Почитайте разом різні книги про секс-просвіті, наприклад Емілі Нагоскі. Якщо партнер відмахується зі словами, що це все маячня, то у мене для вас погані новини. Якщо відкритий до діалогу – йдемо далі", – розповіла сексолог.

Розкажіть про стереотипи й тиск на жінку

Не кінчає – значить фригідна і неповноцінна. Нормальні жінки відчувають "вагінальний оргазм", а кліторальний – неповноцінний.

У відповідь партнерка може поділитися про те, які стереотипи існують щодо нього: у хорошого коханця жінка повинна відчувати оргазму від одного виду члена і т.д. Здорово, якщо ви разом в діалозі постараєтеся їх спростувати.

Про імітацію

А ось тепер можна сказати, що раніше ви імітували тому, що ... (підставити причину: боялися, що партнер вважатиме неповноцінною, не хотіли його образити і т.д.).

Читайте такожФригідних жінок не існує: експерти розказали про секрети жіночого оргазму

Зате зараз хочете разом вивчати своє тіло, пізнавати нове й отримувати справжнє, а не вигадане задоволення.

"Я не кажу, що ця схема всім підійде. Розмови про секс – дуже делікатна тема, не всі можуть спокійно і безболісно реагувати. Говорити чи ні, змінювати що-небудь чи ні – вибір за кожною", – розповіла лікарка.