Топ - 3 правил перерваного статевого акту / фото ua.depositphotos.com

Жоден фахівець в здоровому глузді не порекомендує перерваний статевий акт як метод контрацепції навіть тим парам, які давно перебувають у відносинах. Але якщо ти з чоловіком все ж наважуєшся на нього, варто враховувати кілька моментів.

Читайте такожЧи шкідливий перерваний статевий акт: лікар дала відповідь

Розбираємо разом 3 головних правила популярного методу контрацепції, пише Cosmo.

  • Погоджуйся на ПСА тільки з постійним партнером

Дуже очевидна історія, про яку часто забувають. Почнемо з того, що при перерваному статевому акті, коли сім'явиверження відбулося поза піхвою, дівчата все одно можуть завагітніти. Сперматозоїди виділяються не тільки в момент оргазму, але і потрапляють в мастило і предеякулят практично під час всього статевого акту. Звичайно, їх кількість мізерно мала, але ризик все одно залишається.

Крім того, ПСА як метод контрацепції ні в якому разі не можна застосовувати з малознайомими партнерами. Мало того, що ти не знаєш, наскільки він вміє швидко зреагувати і витягнути член, так ще й невідомо чи немає у нього ІПСШ. У таких ситуаціях краще довіряти презервативу.

  • Вибирай певні пози

Ні, вони не вбережуть тебе від незапланованої вагітності. Дуже довго існувала думка, що якщо партнерка зверху, то вся сперма, відповідно до закону тяжіння, витече з неї, і запліднення не відбудеться. Але, коли рідина потрапляє в жіночий організм, діє хіба біологічний закон збереження роду, при якому навіть самий щуплий і слабкий сперматозоїд докладе всіх зусиль, щоб долетіти в матку.

До речі, це один з мінусів пози "наїзниці" при ПСА — чоловік просто не встигає зсадити дівчину з члена або вчасно його висунути. Щоб процес був більш швидким в такій ситуації, займайся любов'ю в позах "Доггі-стайл», "Ложечки" лицем до лиця і зі спини, а також сидячи на столі, коли партнер стоїть навпроти.

  • Правильно налаштовуйся на процес

Можна не медитувати. Але намагатися розслабитися - стовідсотково. Іноді навіть гінекологи кажуть, що при ПСА вагітність не настає тільки тому, що партнери на неї не налаштовані. Хтось вважає себе безплідним, а хтось настільки при цьому переживає, що організм відторгає будь-яке чужорідне тіло.

"Так це ж добре!" - заперечиш ти. З одного боку, так. З іншого, в напруженому стані ти не отримуєш задоволення від процесу, а в деяких випадках навіть не можеш досягти оргазму. Що робити? Розслабитися і отримувати задоволення.

Контрацепція під час сексу: що потрібно знати

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram