Правила першого сексу: поради / фото ua.depositphotos.com

Кожен мав певні сумніви і страх перед першим сексом - це нормально, тому що це перший досвід. Перший раз у всіх різний: одні нервують, інші очікують із нетерплячкою, а дехто воліє все забути. У всякому разі, хоч би яким він був, він нормальний, як і будь-який наступний за згодою обох сторін.

Читайте такожСексологи назвали топ-7 секретів найкращого сексу в твоєму житті (18+)Якщо твої відносини з хлопцем вже підійшли до такого моменту, коли ви вдвох готові до чогось більшого, варто знати про деякі правила і важливі моменти для першого сексу. Сексологи поділилися універсальними правилами, які підійдуть як підліткам, так і дорослим.

Як підготуватись до першого сексу

Презервативи, латексні серветки та лубрикант завжди варто носити з собою. Серветки або паперові рушники теж краще мати при собі.

Завагітніти або заразитися можна з першого разу, тому завжди наполягайте на використанні презерватива та своїй безпеці. Якщо вибору не дають, краще одразу тікати від цієї людини.

Якщо це ваш перший раз, варто усе обговорити наперед, адже потім може бути пізно. Ви та ваш партнер можуть мати різні уявлення про ваш перший раз. 

Усі найбрутальніші фантазії краще відкласти на майбутнє. Пам'ятайте, що для вашого організму – це вперше.  

Якщо це секс чоловіка з чоловіком, краще підготуватися заздалегідь, навіть, якщо ви актив. Не забувайте про безпеку. 

Свій перший раз найкраще провезти з тим, про кого не буде соромно згадувати через кілька років. Варто бути впевненими у тому, що ви цього дійсно хочете.

Поруч обов'язково повинні бути душ та туалет, та й взагалі – для першого сексу краще обирати зручне та безпечне місце. 

При першому сексі важлива ніжність. Обидва партнери повинні бути фізично готові до проникнення, а також не варто забувати про лубрикант (він значно полегшить проникнення).

Також важливо переконатися у тому, що ваш партнер чи партнерка хочуть сексу. Треба бути готовим зупинитися, якщо комусь стане боляче або хтось передумав.

У хлопців перший оргазм з іншою людиною може наступити дуже швидко, а у дівчат навпаки – не наступити взагалі. Головне розуміти, що це нормально і так буває майже у всіх.

Якщо дівчина каже, що це її перший раз, проте у неї немає крові – не варто вимагати доказів чи звинувачувати у брехні. У багатьох дівчат немає дівочої пліви, а часом вона дуже еластична.

Секс стосується лише вас обох, тому бігти до друзів та критикувати свого партнера – не варто. 

В якому віці краще втратити цноту

Більше третини жінок і чверть чоловіків віком від 17 до 24 років визнають, що почали статеве життя "не тоді, коли треба". Якщо ви міркуєте, чи не час розпочати сексуальне життя, спитайте себе:

  1. Чи мені цього хочеться?
  2. Чи здається мені, що так буде правильно?
  3. Чи люблю я свого партнера?
  4. Чи він (вона) любить мене так само сильно?
  5. Чи поговорили ми про те, що використаємо презерватив, аби запобігти ВІЛ? Чи досягли згоди?
  6. Чи маємо ми необхідні засоби запобігання вагітності?
  7. Чи відчуваю я свободу сказати "ні" у будь-який момент часу, якщо передумаю? Чи маю певність, що ми обоє нормально сприймемо таку відмову?

Якщо ви відповіли "так" на усі ці питання, можливо, ваш час справді настав.

Тепер ти знаєш, важливі правила першого сексу. Що робити під час самої близькості, ти будеш розуміти сама: головне - це природність і довіру партнеру.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram