Порнографія не впливає на ерекцію / фото ua.depositphotos.com

Науковці не знайшли доказів поширеному переконанню, що перегляд порно сприяє розвитку у чоловіків еректильної дисфункції.

Дослідження проводили нейробіологи з американського Інституту Кінсі і Льовенського університету в Бельгії, пише 24 канал з посиланням на Psychology Today.

Команда запросила для дослідження 211 чоловіків-геїв. Орієнтація, на думку науковців, ніяк не впливала на результати експерименту: сексуальні особливості цієї групи слабо вивчені, але статеві органи у гомосексуалів функціонують так само, як і у гетеросексуалів.

Читайте такожДослідження виявили, що перегляд порно корисний для жінок

Після короткого інтерв'ю з усіма учасниками науковці відібрали з групи 81 людину, які відрізнялися гіперсексуальністю – патологічно підвищеним статевим потягом і сексуальною активністю.

Серед цих чоловіків провели тест: їм показували порнографічні зображення і вимірювали ерекцію за допомогою тензометричних датчиків.

Порно не впливає на порушення ерекції 

Як показали результати, попри гіперсексуальність, в учасників групи не зафіксували прояви еректильної дисфункції. Потім фахівці з'ясували, як часто ці чоловіки дивляться порно, і прийшли до висновку, що і порнографія не є причиною розвитку порушень ерекції.