Секс плюс спорт: 5 поз з використанням спортінвентаря / фото ua.depositphotos.com

Літо вже зовсім близько. Якраз час задуматися про свою фізичну форму. Якщо ти складуєш речі на поручні бігової доріжки, якраз час знайти їй більш активне застосування - це домашнє пристосування можна використовувати і для задоволення: як фізичного, так і морального.

Читайте такожПострибаємо: 5 секс-поз з використанням фітболу (фото 18+)

Пропонуємо вам поєднати приємне з корисними і зайнятися гарячим сексом з використанням спортінвентаря. Ось кілька ідей:

  • Дикий поні

Ляж обличчям вниз на великий фітбол, обіприся руками об підлогу. Він входить ззаду стоячи (або, якщо ви різного зросту, він може встати на коліна або підняти твої сідниці на потрібну висоту). Спробуйте зловити загальний ритм і при цьому утримати тебе на м'ячі, який теж так і норовить смикнутися.

false
  • Секс-підтягування

Повисни на турніку в дверному отворі і обхопи ногами Його стегна. Відхилися назад і з силою подайся вперед, нехай він притримує тебе за стегна. Поза навряд чи годиться для тривалого сексу, якщо тільки ти не чемпіон з підтягувань, але для швидкого сексу — цілком.

false
  • Зустріч на біговій доріжці

Сядь на поручні своєї бігової доріжки (але не вмикай її!), завівши ноги за обидві ручки. Він стоїть перед тобою і регулює ритм, притримуючи тебе за стегна. Калорії ти так не спалиш, але задоволення отримаєш, це точно! Найкраще, щоб доріжка стояла перед стіною, інакше вона може перекинутися.

false
  • Антигравітаційний оральний м'яч

Ляж спиною на великий фітбол, закинувши ноги йому на плечі і спираючись руками об підлогу (як місток, але з опорою тільки на руки). Відкинь голову назад і насолоджуйся, поки він працює язиком.

false
  • Бондаж для йоги

Встань на карачки. Нехай тобі зв'яжуть руки в ліктях і ноги в колінах за допомогою ремінців для йоги і роблять те, що вважають за потрібне, щоб розпалити тебе. Для більшого інтересу - поміняйтеся ролями.

false

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram