Поза вершниці виділяється високим рівнем травматизму / фото ua.depositphotos.com

Поза вершниці або просто, коли вона зверху – надзвичайно подобається усім чоловікам. Воно й не дивно, адже можна просто розслабитися й отримувати задоволення. 

Читайте такожЗадоволення XXL: як займатися сексом, коли у чоловіка великий член

Розбираємо плюси та мінуси улюбленої серед чоловіків секс-пози.

Плюси пози вершниці

Зоровий контакт. Це ще одна секс-поза, яка дозволяє підтримувати зоровий контакт, що так важливо для більшості пар. Тож ви будете насолоджуватися не лише процесом, а й один одним сповна, пише Men 24.

Відпочинок для чоловіка. Хай там як, а поза вершниці дозволяє тобі просто лягти й отримувати задоволення від усього, що відбувається навколо. Тож дозволь своїй партнерці взяти ініціативу.

Комфорт для дівчини. У цій позі вона цілком і повністю контролює процесом, тож може регулювати темп, кут і глибину проникнення. Це дозволить їй отримати максимум задоволення й уникнути неприємних відчуттів.

Демонстрація краси. Твоя кохана може похизуватися своїми гарячими формами під час заняття сексом у позиції вершниці. Тож не лінуйся пестити її живіт, сідниці та груди під час цього неймовірно приємного процесу.

Твоя кохана може похизуватися своїми гарячими формами під час заняття сексом у позиції вершниці / фото ua.depositphotos.com

Мінуси пози вершниці

Швидка втома. Хай там як, але для заняття сексом у позі вершниці у твоєї дівчини має бути непогана фізична підготовка, адже ноги дуже швидко починають боліти. Тож рекомендуємо починати ніч з цієї пози, аби потім її змінити та довести кохану до оргазму.

Високий рівень травматизму. У поривах пристрасті ви можете трішки перестаратися. У результаті цього можна травмувати твій член, що не надто добре. Тож слідкуй за її рухами та кутом проникнення, аби не провести цю ніч у травмпункті.

Насолоджуйтеся один одним, експериментуйте і не забувайте про те, що секс – це не лише приємний, а й надзвичайно корисний процес. 

Секс: пози, які можуть вас зацікавити 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram