10 звичок, які чоловіки не можуть терпіти під час сексу / фото ua.depositphotos.com

Не все у інтимній близькості може влаштовувати, навіть поруч з найбажанішою людиною. Чоловіки в опитуванні розповіли, що їх найбільше дратує під час сексу.

Однією з таких речей назвали пасивність партнерки, пише Elle. Їх дратує, коли жінка зовсім не проявляє ініціативу, а просто лежить в ліжку. Також неприйнятно, коли вона відволікається на дзвінки чи повідомлення, при цьому запитуючи в чоловіка, чи уже кінець. Вони під цим розуміють, що жінці зовсім не подобаються заняття любов'ю. Як наслідок, в чоловіка може виникнути депресія. Тому краще відверто з ним поговорити і розповісти, що подобається, а що ні.

Також їх дратує невпевненість жінки у собі. Секс не має бути віддачею лише одного з партнерів.

Чоловікам не подобається командирський тон, навіть для того, щоб він збагнув, як жінці принести задоволення. Не можна його скеровувати: поверни туди, сюди, зупинись. Все має бути ніжно і чуттєво. Звичайний шепіт на вушко покращить ситуацію.

Жертовність чоловіки вважають неприпустимою. Якщо оральний секс партнерці не до вподоби, то їй варто щиро і впевнено про це заявити. Ні в якому разі не робити з себе жертву і не обзиватися. Головне, дійти згоди, щоб усім було добре.

Деякі чоловіки в опитуванні зізнались, що не люблять недоглянутих жінок. Вони мають на увазі їхню любов до себе, а не зайві волосинки після депіляції. Якщо жінка себе любить і поважає, то буде стежити і доглядати за своїм тілом. Доглянутість тут дорівнює здоров'ю і блиску в очах. Якщо здорове волосся в дівчини, то абсолютно не важливо, яка його довжина. А якщо у неї здорове підтягнуте тіло, не важливо, XS вона носить або L.

Читайте такожНазвані найпоширеніші причини, чому чоловіки покидають жінок, яких люблять

Також іноді чоловікам не подобається, коли партнерка кусається.

Когось дратує, коли після сексу вона одразу переодягається в безформну піжаму з зайчиками і дивиться в телефон. Так чоловік сумнівається в реальності її оргазму.

Також чоловіків деколи бісить, коли жінка миє голову перед сном і лягає спати з мокрим волоссям. Через це простирадла сирі, подушка липне до щік.

Чоловіки вважають нерозумним, коли дівчина вдає свою досвідченість і фатальність, використовує брудні слівця в листуванні і під час прелюдії. Але під час сексу стає зрозуміло, що то був обман.

Є й ті, хто не любить надмірні старання жінки у ліжку. Чоловікам здається, що таким чином вона показує сумніви у партнері.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram