5 секс-позицій для активних дівчат / фото ua.depositphotos.com

Осінні холоди не за горами, а в такі вечори хочеться тільки закутатися в ковдру і пити гарячий чай.

Читайте такожСпробуй нові відчуття: топ-7 секретів ідеального сексу на підлозі (18+)

Але можна придумати варіант гарячіше: чому б не влаштувати по-справжньому жарку ніч для себе і коханого?

Пропонуємо вам 5 сексуальних позицій, де головну роль виконуєш саме ти, пише Cosmo.ru.

  • Конячка на паличці: поза сидячи, жінка зверху

Набридла стандартна поза, в якій жінка зверху? Тоді погортаймо нашу "Камасутру"! Попроси свого молодого чоловіка зігнути одну ногу. Осідлай його так, щоб твої ноги обіймали його ногу, і починай рухатися. Ця поза сексу ідеально підходить для поверхневої стимуляції клітора. Здійснюючи фрикції, нахиляйся якомога сильніше вперед, щоб твоя пахова зона ковзала по внутрішній частині його стегна. Оскільки в цій позі сексу ти повністю контролюєш все, що відбувається, варіюй темп і амплітуду рухів, а також не забувай стискати і розслабляти м'язи Вагіни. 

  • Лиха наїзниця: поза сидячи, жінка зверху

"Камасутра" пропонує безліч варіацій для пози, коли жінка зверху. Причому в багатьох її варіантах домінує чоловік. Наприклад, ти можеш осідлати його боком, так, немов вирішила покататися на конячці в жіночому сідлі (якщо пам'ятаєш, до двадцятого століття дами скакали на конях виключно таким чином). Щоб приступити до еротичного стрибка, злегка розведи ноги, обіприся на витягнуті за спиною руки і повільно опустися на його пеніс. Почни з неквапливих гвинтоподібних рухів, поступово нарощуючи швидкість і глибину фрикцій. 

  • Нова амазонка: поза сидячи, жінка зверху

Ідеальна поза з "Камасутри" для тих, кому набридло займатися сексом на ліжку, але хто поки не готовий вийти на вулицю і зайнятися любов'ю на очах у здивованих перехожих. Тому давай освоювати позу сексу "сидячи на підлозі"! Усади свого чоловіка на підлогу, нехай він відведе руки за спину і схрестить ноги по-індійськи. Осідлай його зверху, чергуй поверхневі фрикції з глибокими, то сповільнюючи, то прискорюючи темп. Досвідчені дівчата в даній позиції можуть опускатися на член круговими рухами, це доставить додаткові приємні відчуття партнеру. У даній позі сексу найкращим чином стимулюється чутлива нижня частина вагіни. 

  • Ноги на ширині плечей: поза сидячи, жінка зверху

Це ще один варіант з "Камасутри", коли жінка зверху. Усади свого чоловіка на крісло і підклади йому під коліна подушку. Сядь на нього зверху, розставивши ноги, Відкинься назад і закинь зігнуті в колінах ноги йому на плечі. Під час фрикцій він буде притягувати тебе руками, а ти зможеш відштовхуватися ногами від спинки крісла, стискати і розслабляти інтимні м'язи. Ця поза сексу подарує вам обом масу приємних вражень, в процесі він зможе милуватися тобою, а ти – без жодних зусиль направити його член до надчутливої точки G. також в цій позі сексу жінка зверху, але чоловік може пестити твої груди і ніжно погладжувати твої сідниці. 

  • Карусель: поза сидячи

Хочеш покататися на сексуальній каруселі? Тоді зверни увагу на цю позу сексу нашої божевільної «Камасутри»! Влаштуйтеся на ліжку валетом, потім підніміться на ліктях. Ти переносиш своє тіло на партнера, так, щоб він міг увійти в тебе, і обхоплюєш ногами Його тіло. Під час фрикцій він повинен підтримувати твої стегна руками і обіймати твою талію ногами: одна його нога повинна знаходитися у тебе за спиною, інша – на животі. Ця позиція дуже хороша для поверхневих фрикцій. Вона підійде тобі в тому випадку, якщо у твого бойфренда дуже великий член і глибокі фрикції доставляють тобі хворобливі відчуття.

До речі, чоловікам ця поза сексу теж припаде до смаку, адже в такому випадку чудово стимулюється чутлива головка пеніса. 

"Камасутра" пропонує безліч варіацій для пози, коли жінка зверху / фото instagram.com/lucymacaroni

Секс-пози: що варто знати

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram