Для body-body масажу тобі знадобиться досить багато місця / фото ua.depositphotos.com

Масаж і секс - два дуже приємних заняття. А якщо поєднати одне з іншим, то вийде еротичний вибух відчуттів і сексуальний екстаз. Хочеш відчути це, спробувати з партнером? Тоді настав час для body-body масажу.

Ось на допомогу інструкція, як його робити, пише Cosmo.ru.

Підготуй місце

Для body-body масажу тобі знадобиться досить багато місця. Тому спочатку шукаємо, де будемо робити масаж. І це не ліжко. По-перше, на ньому недостатньо простору, якщо у тебе не царське ложе 3 на 3 метри. По-друге, навіть якщо у тебе царське ложе, то матрац можна забруднити маслом, якого тобі знадобиться багато. Якщо під час масажу ти будеш думати про те, як після ваших експериментів все відіпрати, то просто не зможеш розслабитися. Або ще гірше - будеш скута в рухах, намагаючись, щоб масло нікуди не накапало. Найкращий варіант - влаштуватися на підлозі. Розстели що-небудь м'яке, наприклад, килимки для йоги, а зверху поклади пледи. Головне, щоб було м'яко і комфортно.

Читайте такожСупрун зруйнувала міфи про масаж простати

Атмосфера

Body-body масаж - це ціле еротичне мистецтво. Це історія не тільки про тактильні відчуття і стимуляцію ерогенних зон, але і про екзотичне переживання. Ну а про яке мистецтво і екзотичні переживання може йти мова, коли на задньому плані працює телевізор, а з кухні доноситься запах котлет? Правильна обстановка додасть процесу сексуальний антураж і допоможе тобі розслабитися. Відповідну атмосферу можна створити досить просто і незалежно від того, живете ви в однушці з вічним ремонтом чи в квартирі з батьками. Отже, для відповідної атмосфери знадобиться зовсім небагато:

  • вимкни телефони, закрий двері - щоб ніхто вам не завадив;
  • запаліть аромалампу і свічки;
  • внеси якусь тематичну музику. Лайфхак: якщо не знаєш, де і що шукати, то наберіть в інтернеті що-небудь із серії «музика для тайського масажу». Там точно буде що-небудь слушне.

Масло

Як ти вже могла здогадатися по назві, body-body масаж - це ковзання твого тіла по тілу партнера. А для цього потрібна велика кількість масла. При виборі масла є кілька важливих моментів.

Масло має бути спеціальним, тобто підходити для контакту з статевими органами, а не «що під руку потрапило, то і взяла». Річ у тому, що під час масажу ти будеш стикатися всім тілом з тілом чоловіка. Звичайні масла можуть викликати алергію або роздратування в інтимних зонах.

Масло повинно бути теплим. Якщо воно буде холодним, може викликати неприємні відчуття. Постав пляшечку з олією миску з теплою водою, щоб вона прогрілася.

В ідеалі body-body масаж повинен закінчитися сексуальним хеппі-ендом / фото ua.depositphotos.com

Техніки

Розслаблююча прелюдія

Перед тим як приступити до найбільш пікантного, партнера потрібно розслабити. Для цього зроби йому невеликий релакс-масаж. Тут ти можеш застосувати техніку «Листя пальми»: довгими, щільними погладжуваннями рук пройдися по всьому тілу партнера. Особливу увагу приділи його ногам. Масаж стоп активізує сексуальну енергію. Погладжуй стопу від п'яти до пальців. Натискаючи центром долоньки (більш інтенсивний варіант - кісточками кулака), пройдися по стопі.

Еротичне шоу

Body-body масаж - це не тільки приємно, але ще й красиво. Повільними і пластичними рухами нанеси масажне масло на себе. Підніми пляшечку з олією над собою і акуратно невеликою цівкою вилий її собі на груди, на все своє тіло, а потім на партнера.

Правила і техніки

В ідеалі body-body масаж повинен закінчитися сексуальним хеппі-ендом. Який вибір ви зробите - справа настрою, пристрасті і вашої фантазії. Але щоб хеппі-енд не стався раніше часу, масаж слід починати з положення «партнер на животі».

Читайте такожПоцілуй його у вухо: названі ерогенні зони у чоловіків, які не залишать його байдужим

Масаж робиться за допомогою грудей, живота, геніталій, сідниць і обличчя. Під час масажу тобі потрібно ковзати по тілу партнера. Можна торкатися злегка, можна більш інтенсивно - це залежить від того, наскільки твої руки готові до такого вагового регулювання. Під час ковзання на них буде перенесена частина ваги. Тому дуже важливо розрахувати свої сили, щоб в найбільш пікантний момент не звалитися на партнера.

Отже, партнер лежить на животі, з чого почати? Почни робити масаж груддю. Ковзай по тілу партнера, вимальовуючи фігури або букви.

Техніка «Літера Т»

Опусти груди на поперек партнера, а після прокотися ними по попереку, потім вгору до лопаток і вниз до коліна. І повертайся назад по цій траєкторії.

Коли ти вже пристосувалася, пора переходити на більш пікантні і складні рівні: ковзання по партнеру сідницями, пахом, животом і обличчям.

Техніка «Доріжка бажань»

Ковзай вгору і вниз (від п'ят до попереку), по черзі торкаючись партнера обличчям, грудьми, животом і пахом. Ще одна варіація цієї техніки: ковзай по члену улоговинкою між грудей, а потім пригорнися до члена геніталіями і зімітуй фрикції.

І на десерт

Все вищеперелічене, безумовно, важливе. Це шматочки одного пазла. Але є ще один головний нюанс, без якого все інше не матиме ніякого сенсу: задоволення від процесу. Одна справа, коли ти робиш це все заради чоловіка, інша – коли задля обопільного задоволення. Можна просто налити на себе масло, а можна сексуально, з усією любов'ю до себе наносити його на своє тіло, як ніби ти залицяєшся сама до себе. Або рухатися по тілу партнера, відчуваючи, як твої ерогенні зони вібрують від зіткнення з його тілом.