Топ-5 позицій для безпечного сексу в масці / фото ua.depositphotos.com

Твій найбезпечніший сексуальний партнер зараз - це ти сама. На другому місці - твій постійний партнер. З новими коханцями зараз краще не ризикувати і відмовляти при найменших симптомах сама-знаєш-чого. Мийте руки, не торкайтеся до очей і носа, носіть маску і ... і ось тобі п'ятірка поз для «ковідного» сексу.

Читайте такожБританські медики на годину пандемії COVID-19 порадує займатісь сексом через дірку в стіні

Відчайдушні часи вимагають відчайдушних заходів, пише Cosmo.

Ось тобі і дистанція! Під час доггі-стайл ви дивитеся в різні боки. Якщо це новий партнер (ну або ви вирішили спробувати таку рольову гру), то уникай поцілунків, надіньте маски (обоє!), і буде краще, якщо при переході до орального сексу, ви будете користуватися презервативами.

Ілюстрація Lucy Macaroni

Подражнити один одного за допомогою іграшок. Лягай йому на коліна, розвівши ноги, - так йому відкриється чудова панорама. Твій партнер може озброїтися іграшкою або вмілими пальцями, які наблизять тебе до оргазму. Досить трохи зрушити, щоб сісти на його член.

Ілюстрація Lucy Macaroni

Секс - це не тільки поцілунки і обійми, але і піт, слина ... Твій партнер може сісти на диван або в крісло і відхилитися назад так, щоб ти опустилася на його член. Для більшої безпеки можеш повернутися до партнера спиною.

Ілюстрація Lucy Macaroni

Перетворіть мастурбацію в захоплюючу гру. Не просто демонстративно мастурбуйте один перед одним, але давайте вказівки. Один дивиться і каже, що робити другому. Повір, така проста дрібниця, як вербалізація своїх фантазій, може перевернути сексуальне життя з ніг на голову.

Ілюстрація Lucy Macaroni

Поза підійде двом дівчатам або дівчині і хлопцю, якому подобається пегінг.

Ілюстрація Lucy Macaroni

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram