Шипи та інші атрибути БДСМ на білизні не завжди заводять чоловіків \ фото: ua.depositphotos.com

Експерименти - це добре, оскільки вони вносять різноманітність в інтимне життя людини. Але від деяких з них можна сміливо відмовитися.

Читайте такожЧоловіки можуть симулювати оргазм-психотерапевтВід яких саме секс-фішок можна відмовитися без шкоди для інтимного життя назвало видання cosmo.com.ua.

Анальний секс

Хоча він сьогодні чи не в тренді, і багато секс-коучів рекомендують освоювати техніки такої близькості, все таки з ними потрібно бути вкрай обережною. Перш за все, тому що навіть ті, хто тренує анус і намагається навчитися отримувати задоволення від такої близькості, не завжди досягають бажаного результату. Адже в цьому питанні важливі не тільки вправи, а й анатомічні особливості. І якщо партнерка розуміє, що відчуває від процесу більше болю, ніж насолоди, від анального сексу варто відмовитися.

Білизна з секс-шопу

Рюші, бантики, сіточки, шипи та інші атрибути БДСМ на білизні не завжди заводять чоловіків. Іноді їм більше подобається притиснути партнерку до стінки перед виходом на роботу без попереджень про напад. Увечері історія та ж. А значить, замість екстравагантної білизни краще купити кілька сексуальних комплектів звичайних трусиків і бюстгальтерів, які чоловік із задоволенням буде знімати. Якщо хочеш зробити коханому ще більш приємно, уточни, які фасони або кольори йому подобаються.

Романтична атмосфера

Свічки, шампанське і пелюстки троянд — це прекрасно. І час від часу вони дуже потрібні в інтимних відносинах. Але не потрібно до кожної близькості готуватися, як до польоту в космос, і тероризувати полки з романтичними штучками в супермаркеті. Чоловіки дуже рідко в захваті від такої атмосфери. А ти теж частенько не проти зайнятися більш грубим і швидким сексом, не витрачаючи піввечора на насолоди від ігристого і прелюдії.

Музика на тлі

Комусь подобається симфонічний супровід сексу, хтось терпіти не може будь-які звуки в кімнаті. І друге можна зрозуміти. Музика - це дуже романтично, сексуально і як у фільмах. Але вона ж і незручна для процесу. По-перше, збиває ритм. По-друге, партнери можуть так заслухатися голосом або якимось уривком мелодії, що взагалі відстороняться від процесу. Не кажучи вже про те, що музика здатна викликати і спогади. 

Розмови і стогони

Почнемо з того, що гучні зітхання від задоволення ніяк не підтверджують його наявність. Сексологи взагалі кажуть, що раніше люди займалися любов'ю відносно тихо. А те, що тепер ми кричимо під час сексу — вплив порно-індустрії, де хіба за допомогою звуків і можна передати весь спектр емоцій партнерів. Найчастіше дівчат. Та ж історія з розмовами. Якщо у партнерів немає настрою використовувати вульгарні слівця або робити сексуальні компліменти під час близькості, можна помовчати і насолодитися моментом в тиші.

Новини по темі

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram