Топ-5 правил сексу по телефону / фото ua.depositphotos.com

У ХХІ столітті тривала розлука з коханою людиною може проходити менш болісно для ваших стосунків. А все через широку можливість практикувати секс на відстані. У цьому вам допоможуть кілька простих правил, як зробити приємно коханій людині без дотиків.

Читайте такожВіртуальний секс: як налагодити інтимні стосунки по відеозв'язку

  • У сексі по телефону головну роль грає голос

Твій голос має бути важким. Це шалено збуджує чоловіків! Тільки не потрібно переборщувати з охами і зітханнями - це тобі не порно. Досить буде просто знизити голос.

  • Спробуй описати партнеру весь процес якомога реальніше

Не соромся! Називай всі речі своїми іменами. Наприклад, пеніс - пенісом, а соски - сосками.

Описуй весь процес якомога конкретніше / фото instagram.com/lucymacaroni
  • Акцентуй увагу на найменших деталях, про які знаєте тільки ви

Наприклад, у нього є родима пляма або просто родимка - обов'язково розкажи про те, як ти пестиш це місце. Або попроси поцілувати твою родимку трохи вище пупка і пульсуючу вену на шиї. Здавалося б, такі незначні деталі допоможуть вам уявити процес більш реалістично.

  • Для створення романтичного настрою включи спокійну музику

Повільна мелодія без слів допоможе вам швидше включитися в процес і отримати бажане задоволення.

  • Не затягуйте розмову

Сексуальна розмова може набриднути вам обом. Теоретично секс на відстані повинен тривати стільки ж, скільки триває зазвичай твій статевий акт в реальності.

Віртуальний секс по відеозв'язку

Окремо варто поговорити про секс по відео зв'язку. Майже в кожному месенджері зараз є функція не просто дзвінків, а відеозв'язку. А це відмінний інструмент для віртуального сексу. Тоді вам не доведеться постійно відправляти фотографії і намагатися словами донести емоції, тому що ваші почуття будуть видавати голос і міміка.

Так ви зможете буквально досягти оргазму разом, спостерігаючи за тим, як задоволення отримує і ваша половинка.

Але важливо розуміти, що секс на відстані не завжди повинен закінчуватися реальною мастурбацією, це може бути просто невинний секстинг, який викликає збудження і підігріває ваші стосунки, навіть коли ви просто сидите на роботі. Тоді набагато доречніше, звичайно, листуватися, а ввечері зателефонувати, щоб завершити розпочате.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram