Правила ранкового сексу / фото ua.depositphotos.com

Займатися любов'ю спросоння - це все одно що робити свої еротичні сни дійсністю або, кажучи простою мовою, "трахнути казку". Жоден чоловік не відмовиться від ранкового сексу. Може, і вам пора полюбити цей спосіб пробудження?

Читайте також"Сонечко моє, вставай": як швидко підвіщіті потенцію без таблеток

Починайте день із занять любов'ю. До того ж ранковий секс є куди більш корисним, ніж ранкова зарядка. Щоб отримати максимальне задоволення від ранкового сексу, пропонуємо вам кілька порад.

Правила ранкового сексу

 • - Не забудьте почистити зуби. Хвилинна справа, а неприємний запах з рота не найприємніший сексуальний досвід.
 • - Позбавтеся від рутини. Спробуйте щось новеньке, ранок відмінний час для експериментів.
 • - Покладіть контрацептиви в тумбочку біля ліжка. Ви не знаєте, до чого можуть привести теплі обійми зранку. Не втрачайте час на пошуки презервативів по всій квартирі.
 • - Позбавтеся від комплексів. Дозвольте собі не думати про всіх погрішностей своєї фігури, хоча б зранку. Відпустіть свої комплекси і насолоджуйтеся моментом.
 • - Змініть обстановку. Ви можете вийти із зони спальні, і наприклад, переміститися в ванну. Ранковий душ в сукупності з ранковим сексом, найкращий початок дня.
 • - Після сексу один з вас може зробити сніданок або принести в каву в ліжко, ще одна можливість добре зустріти ранок.
 • - Якщо ж часу в обріз, але відмовляти собі в задоволенні не хочеться ... зробіть це швидко. Вранці ви боїтеся спізнитися на роботу, серце стукає швидше і адреналін зашкалює, це додасть перчинки в ваші відносини.
 • - Секс може цілком замінити ранкову зарядку. Під час занять сексом задіяні практично всі групи м'язів.
 • - Ранковий секс корисний для здоров'я. Завдяки ранкової близькості вдвічі скорочується ризик серцевих захворювань, нормалізується кров'яний тиск. Дослідження також показали, що саме ранковий секс допомагає боротися з мігренню і ГРВІ.
 • - Жінки, які вважають за краще заняття ранковим сексом, рідше страждають депресією, а чоловіки, які вибирають секс вранці, менше схильні до стресів.
 • - Гормональний плюс. Тестостерон в крові чоловіків досягає своєї максимальної концентрації з 7:00 до 8:00 ранку.
 • - Біоритми виникнення сексуального бажання у чоловіків і жінок повністю збігаються 2 рази на добу - о 8 годині ранку і о 8 годині вечора. У ці години чоловіча і жіноча криві сексуальності досягають одночасного максимуму. Це найкращий час для сексуального контакту. Крім цього, на думку вчених, за 20 хвилин активного сексу можна спалити близько 200 калорій.
 • - Ранковий секс є ліками проти похмілля.
У ранковому сексі є багато переваг / фото ua.depositphotos.com

Кращі пози для ранкового сексу

Вранці організм набагато інтенсивніше реагує на ласки, у зв'язку з чим оргазм стає яскравішим і тривалішим.

Поза «ложки»

Поза «ложки» вважається класичною ранковою позою. Особливо ця поза хороша, якщо жінка ще сонна, а чоловік готовий до сексу. Партнери розташовуються особою в одному напрямку, чоловік позаду жінки. Варіація цієї пози для сексу - піднята і закинута за партнера нога.

Перевернута місіонерська поза

Перевернута місіонерська поза є дзеркальним відображенням класичної місіонерської пози.

Поза лотоса

Чоловік, схрестивши ноги, сідає в позу лотоса. Жінка сідає зверху, обхоплюючи його ногами.

У ранкового сексу є свої плюси і мінуси, і головний мінус - нестача часу вранці. Але плюсів незрівнянно більше. Приділіть один одному вранці трохи часу і ваш день точно стане вдалим.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram