Продукти, які покращують якість сексу / фото ua.depositphotos.com

Американські науковці з'ясували, які продукти треба вживати для хорошого сексу і підвищення лібідо.

Фахівці з відділу урології Каліфорнійського університету в Ірвайні вивчили стан здоров'я 271 чоловіка, які з липня 2018 року по травень 2019 зверталися в клініку зі скаргами на збої в статевій сфері, пише Обозреватель з посиланням на ЗМІ.

Читайте такожСекс-експерт дала поради, як підвищити лібідо у жінок (18+)

Експерти розпитали їх про дієту і спосіб життя. 65% людей описали свій раціон як "звичайний", інша частина дотримувалася дієт. Пацієнти вживали продукти, що не пройшли переробку, уникали консервів і напівфабрикатів. 28% регулярно практикували переривчасте голодування.

Вчені помітили, що прихильники здорового харчування рідше скаржаться на проблеми з ерекцією. Автори дослідження додали, що органічна дієта покращує самопочуття і забезпечує приплив енергії – це значно підвищує лібідо.

Крім того, переривчасте голодування нормалізує глікемічний індекс і покращує метаболізм, що, своєю чергою, веде до зростання рівня тестостерону.

Раніше та ж група експертів досліджувала зв'язок жіночого лібідо з харчуванням. Вони помітили, що західний раціон не можна вважати здоровим. У ньому багато смаженого, поганих жирів і продуктів, оброблених промисловим способом. Зовсім іншу думку науковці висловлюють про середземноморську дієту, де багато овочів, риби, цільного зерна. Крім того, фахівці помітили позитивний вплив на лібідо кетогенної дієти, особливо в своїй максимальній фазі.

Інше дослідження, в якому взяли участь іранські, канадські та албанські чоловіки, показало, що на чоловіче статеве життя цілюще впливають фрукти і овочі. Ефективні горіхи і продукти з високим вмістом клітковини. Автори наукової доповіді кажуть, що представники сильної статі племен Амазонки рідко страждають порушеннями ерекції і еякуляції. У їхньому меню - річкова риба, бразильські горіхи, фрукти та овочі.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram