Топ-5 поз для орального сексу / фото ua.depositphotos.com

Ні для кого не секрет, що хлопці обожнюють оральні ласки, але ж можна одночасно і дарувати, і отримувати оргазм. Йдеться про стару добру позу "69", але і не тільки про неї.

Читайте такожВін буде в захваті: 5 секс-позицій для активних дівчат (18+)

Пропонуємо кілька суперсексуальних варіантів для незабутньої ночі кохання.

  • Ноги ширше

Звичну позу "69" можна дещо видозмінити: все, що для цього потрібно, почати в звичайному положенні, після чого підняти свої стегна вище так, щоб він міг пестити тебе не тільки язиком, але і пальцями, пише Cosmo. Природно, міняти точку вашого з партнером зіткнення не забороняється - керуйся тим, чого саме хочеться в цю хвилину.

  • Стикування

Ти лягаєш на спину, обличчям до краю ліжка, він стає навпроти так, щоб пеніс був в легкому доступі для твоїх губ. Однією рукою дотримуй і направляй його за стегна, другою - пести свій клітор. Або повністю довір контроль над процесом йому, пестячи руками свої соски і низ живота.

  • Тертя і ковзання

Хлопець лягає на спину, ти спускаєшся до рівня його пеніса, попередньо закинувши одну ногу на його ногу. Стисни стегна щільніше і знайди той спосіб взаємодії, який принесе тобі максимальне задоволення: ковзай, потрись клітором об його ногу, ще щільніше обійми її своїми стегнами. Так і до оргазму недалеко!

  • Нижній поверх

Він стоїть, ти сідаєш на коліна навпроти. По-перше, цю позу обожнюють хлопці, вона дозволяє вдосталь милуватися процесом і відчувати себе повелителем, по-друге, одна з твоїх рук може бути заведена між твоїх ніг і вести тебе до стрімко набирає обертів оргазму. Всі щасливі!

  • Для найсміливіших

Хлопець сидить в кріслі або на стільці, ти — на його колінах, спиною до його обличчя. Почніть з традиційного сексу в цій позі, потім, якщо вам обом подобаються подібні експерименти, привстань, опустися на коліна і продовж пестити його ротом. Такий контраст відчуттів неймовірно заводить, не кажучи вже про те, що дозволить хлопцеві довше не сходити з дистанції.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram