Секс у душі подарує нові відчуття / фото ua.depositphotos.com

Читайте такожСекс на столі: топ-5 лайфхаків для незабутньої близькості (18+)

Зранку, коли у вас обох хороший настрій, немає стресу, а також ви сповнені сил, радимо виділити трохи часу на цей приємний процес. Аби отримати якомога більше задоволення, скористайтеся однією з цих секс-поз. А можна і всі встигнути проекспериментувати, якщо ви нікуди не поспішаєте, пише Men24.

Обличчям до обличчя

Кабінка для душу – не те місце, де можна розгулятися. Тож потрібно якомога компактніше розміститися у ній. Наприклад, обличчям до обличчя.

Ти можеш сісти на підлогу, підігнувши під себе ноги. Твоя ж кохана сідає на тебе зверху, оповивши своїми ногами твій поперек, а руками – шию. Гайда до насолод!

Doggy style (стоячи)

Цей варіант теж оптимальний, адже передбачає заняття сексом там, де не надто багато місця. Ба більше, ризик травматизму тут не високий, що особливо цінно зранку, коли ви ще трохи сонні. Твоя партнерка повинна повернутися до тебе спиною та спертися об стінку в душі. Ти ж примощуєшся позаду неї. Усе просто.

Але перед тим потурбуйся, щоб підлога у душі не була надто слизькою, аби не гепнутися у найбільш невідповідний момент.

Класичний doggy style

Цей варіант можна використовувати, якщо у тебе не душова кабінка, а ванна. Але й тут потрібно бути максимально обережним, аби не стерти коліна в поривах пристрасті.

Постели на дно ванни або кабінки душу рушник. На ньому кохатися буде значно приємніше, та й ноги будуть цілими.

Ногу догори

Якщо у твоєї партнерки чудова розтяжка – можете використати це під час сексу в душі. Головне – впевненість, що ви не гепнетесь на підлогу через надто слизьку поверхню.

Твоя кохана повинна спертися об стінку. Ти ж береш її за ногу та згинаєш у коліні. Другою рукою притискаєш до себе та приступаєш до заняття коханням.

Аби отримати якомога більше задоволення, скористайтеся однією з цих секс-поз / фото ua.depositphotos.com

Дівчина на спині

Якщо простору достатньо – можеш покласти кохану на спину. Тепер вона повинна трішки зігнути ноги та притиснути їх до себе. Ти ж акуратно прилаштовуєшся зверху та дієш за сценарієм.

Не забувай під час сексу в душі використовувати лубрикант на силіконовій основі. Він дозволить вам обом отримувати максимум задоволення від процесу.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram