/ фото pixabay.com

Температура наростає і більше немає сил чекати. І ви знову відчуваєте себе підлітками, знаходячи затишне місце і готуючись зайнятися цим по-швидкому, поки ніхто не помітив. Єдиний бар'єр на шляху його дотиків до твого тіла — одяг. Ну і нехай!

Бери на замітку ці 5 гарячих секс-поз на той випадок, коли ви з бойфрендом не хочете витрачати час на роздягання, пише cosmo.com.ua.

Не можна, але якщо дуже хочеться...

Уявіть, що вам знову по 18 і пестіть один одного руками, попутно покриваючи поцілунками тіло партнера. Вдавай із себе недоторку, поки сил чинити опір більше не залишиться — дозволь увійти йому в тебе по-швидкому, навіть не знімаючи джинси.

Instagram @lucymacaroni

Оральні ігри

Щоб доставити тобі задоволення, партнеру не обов'язково роздягати тебе повністю. Досить позбутися лише від трусиків і продемонструвати свою майстерність орального сексу. І якщо він буде досить хороший, не скупися доставити йому задоволення у відповідь.

Instagram @lucymacaroni

Коротка спідниця

У чому особлива привабливість і спокуса коротких спідниць і міні-суконь — займатися сексом в такому вбранні можна абсолютно не ризикуючи бути поміченими. Тобі досить лише зняти трусики і розміститися зверху — процес запущено!

Instagram @lucymacaroni

Нахилися нижче...

Зайнятися гарячим сексом можна навіть не знімаючи джинсів. Було б бажання! Просто трохи приспусти штани, знайди, на що можна спертися, і опустися нижче, дозволяючи партнеру увійти в тебе ззаду.

Instagram @lucymacaroni

Спокуслива наїзниця

Ще один гарячий варіант наряду для наїзниці — спокусливе боді. Таке не тільки збудить його, а й змусить тебе відчути себе неймовірно сексуальною! Забирайся наверх і відчуй його всередині себе, розстебнувши боді знизу або просто відсунувши його в бік, як ніби у вас немає часу навіть на цю маленьку дію...

Instagram @lucymacaroni

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram