Як говорити з чоловіками про поліпшення сексу без образ / фото ua.depositphotos.com

Чоловіки прагнуть бути в ліжку кращими, тому найменші натяки на якісь недоліки народжують в них образи. Але це не причина мовчати і задовольнятися тим, що є.

Психолог і сексолог Наталя Єжова порадила, як жінкам слід починати розмову про секс зі своїми партнерами, пише Единственная.

Читайте такожНауковці з'ясували, чому у довготривалих стосунках чоловік і жінка стають схожими один на одного

"Розмова про свої бажання - це не претензія. Слова - це інструмент, за допомогою якого ми доносимо цю думку. Їх неправильне використання веде до сварок. Але в той же момент, якщо мовчати, то невдоволення буде тільки накопичуватися", - пояснює експерт.

Є кілька варіантів розвитку подій: можна продовжувати мовчати і злитися, можна почати шукати партнерів, з якими тобі буде комфортно на стороні, але найбільш правильним рішенням буде поговорити.

"Я ділюся своїми бажаннями, але ти можеш погодитися, а можеш і відмовити. Посіяти зерно бажання, а не претензію", - наводить як приклад варіанти розмови Наталя Єжова.

Як же це зробити?

  • Уяви в деталях, який ти хочеш секс. Картинка повинна збуджувати тебе саму.
  • Напиши на аркуші паперу сценарій, який ти представила. Важливо, щоб він був розгорнутий.
  • Проговори перед дзеркалом сценарій з почуттям, бажанням, збудженням, інтонацією. Щоб аж самій сподобалося!
  • Розкажи партнеру про свої бажання після статевого акту. Не чекай, що він відразу їх виконає. Обійми чоловіка і розкажи, як би тобі хотілося.
  • Використовуй правило бутерброду в круглому столі: хвали - говори, що хочеш - хвали. Сховай своє бажання тим часом, що тобі вже сподобалося. Зарази партнера своїм бажанням.

Раніше, як писав УНІАН, сексологи розповіли, як правильно відмовити чоловікові в сексі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram