4 секс-трюки, якими ти здивуєш хлопця / фото ua.depositphotos.com

Перетворити секс з "так собі" на "вау!" не так вже й складно. Спробуй застосувати на практиці кілька маленьких підказок і будь впевнена - твій бойфренд ніколи цього не забуде.

Читайте такожСекс у гостях: 5 несподіваних поз для тихої насолоди (фото 18+)

Чотири секс-трюки, які він запам'ятає назавжди і точно не залишиться байдужим:

  • Підтримуй зоровий контакт

Це зовсім не так дивно, як може здатися, на перший погляд, пише Cosmo. Навпаки, дивлячись прямо в очі один одному під час сексу, ви з хлопцем відчуєте емоційне єднання і зв'язок, що, своєю чергою, посилить обопільне збудження.

  • Дражни його

Перекинь його на спину, сама сядь зверху і скажи: «сьогодні правила диктую я, і краще б тобі мене слухатися». Потім повідом йому умови гри: він не повинен кінчати до тих пір, поки ти йому не дозволиш і навпаки. Поперемінно пестіть ерогенні зони один одного (соски, шия, внутрішня поверхня стегон), але не доводьте «справу» до логічного фіналу. У міру того, як буде наростати збудження, буде наростати і сексуальне передчуття, а воно, як відомо, працює краще будь-якого афродизіака.

  • Створи справжню близькість

Всупереч поширеній думці, найінтимнішою і близькою емоційно позою є зовсім не місіонерська. Запропонуй хлопцеві сісти біля ліжка, попередньо підклавши йому під спину м'яку подушку, а сама влаштовуйся зверху. Завдяки тому, що ви обидва сидите, можна буде тримати один одного в тісних обіймах, цілуватися, дивитися в очі. Такий варіант наїзниці подобається нам навіть більше класичного!

  • Підстьобни його відчуття

Використовуй шовковий шарф або краватку, щоб зав'язати очі бойфренду. Тимчасово позбавивши його зору, ти моментально загостриш всі інші почуття-дотик, нюх. Ефект можна посилити ще більше, якщо вставити йому в вуха навушники з включеною музикою (приємною, зрозуміло). Таких гострих відчуттів від твоїх поцілунків і ласк він не відчував ніколи раніше! 

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram