Як зробити масаж яєчок / depositphotos.com

Яєчка є джерелом чоловічої енергії і центром всієї статевої системи. Усередині них знаходяться вузькі трубочки, в яких безперервно виробляються сперматозоїди. А між ними розкидані клітини Лейдіга, які відповідають за постачання тестостерону.

Читайте також"Не хочу сексу" - норма чи відхилення: що робити

Навіщо робити масаж яєчок

Масаж допоможе поліпшити циркуляцію крові, підвищить якість сперми, стимулює вироблення тестостерону, та й взагалі чоловік отримає від цього колосальне задоволення. 

Як продовжити секс

Якщо перед кульмінацією ви відтягнете яєчка, то тоді чоловік зможе ще трохи доставити вам задоволення. Коли він підходить до фіналу, яєчка підтискаються, а вам потрібно ніжно їх погладити і відтягнути.

Як робити масаж яєчок

Пам'ятайте, що це дуже чутлива і ніжна зона у чоловіків. Тому заздалегідь зніміть всі прикраси, які можуть доставити йому дискомфорт. Не варто доторкатися до яєчок холодними руками. Попередньо розігрійте їх, потріть в руках лубрикант і потім тільки торкайтеся до такого пікантного органу. Починайте масаж з ніжних погладжувань.

Техніки масажу яєчок:

  • ніжно відтягувати вниз, обхопивши мошонку біля основи;
  • обережно стискати;
  • делікатно розминати;
  • легенько постукувати пальцями;
  • "малювати" на них пальцями всілякі фігури.

Варто відзначити, що такий масаж потрібно робити регулярно. При цьому важливо, щоб у вас не було будь-яких захворювань на зразок геморою, болях в мошонці і взагалі проблем з сечостатевою системою.

Інші новини по темі:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram