Чому оргазм так важливий в інтимному житті дівчат / фото ua.depositphotos.com

Секс - важлива частина життя. Але ось наскільки? Одні можуть обходитися без нього роками, інші "лізуть на стінку" після пари тижнів утримання. Треті заводять сексуальні стосунки і зовсім з раціональної причини - "для здоров'я".

Але сам факт процесу (сексу) без кульмінації (оргазму) може бути навіть на шкоду. Так, психолог-сексолог Лілія Вдовенко на своїй сторінці в Instagram розповіла, що інтим без оргазму може загрожувати дуже поганими наслідками для нашого здоров'я. І це не фейкові страшилки, а науково доведені факти.

Читайте такожДовести до непритомності: медики США назвали 7 причин втрати свідомості після оргазму

"Дівчата, не потрібно думати, що отримуючи задоволення від самих ласк і поцілунків, але не доходячи до головної розрядки - оргазму, ми можемо спокійно роками займатися сексом. А більш ніж половина дівчат взагалі не відчувають оргазм під час близькості", - стверджує експерт.

За словами сексолога, оргазм обов'язковий, оскільки без нього:

  • Відбуваються застійні явища в статевих органах, які призводять до хворобливих менструацій.
  • Відбувається нервове перезбудження, яке призводить до неврозу, мігрені і депресій.⠀
  • Без оргазму ми можемо отримати зміни гормонального фону. А вони вже цілком зможуть привести до розвитку патологічних процесів тканини молочних залоз.⠀
  • Регулярна відсутність оргазму призводить і до генітального венозного застою, який сприяє розвитку фіброміом тіла матки, полікістозного переродження яєчників. А ще можна навіть зіткнутися з пухлинними процесами.⠀

"Тому не ігноруйте оргазм - це не просто задоволення, а наше здоров'я", - закликає лікар.

Нагадаємо, раніше психолог пояснила, чому жінкам часом хочеться плакати під час статевого акту і на що це впливає.

Вас також можуть зацікавити новини