3 слова, які потрібно сказати партнеру в ліжку / фото ua.depositphotos.com

Сексолог Емілі Морс розсекретила три слова, які потрібно вимовити під час інтимної близькості з коханою людиною: "Тобі це подобається?".

На її думку, це просте питання здатне поліпшити якість сексу, а також він принесе чимало користі для партнерів, пише видання Lad Bible.

Спеціаліст стверджує, що за допомогою цих слів кохана людина зможе краще зрозуміти ваші бажання в ліжку. Вона також уточнила, що саме таке формулювання питання є ключем до здорового статевого життя. 

Читайте такожЯк поліпшити секс: названо сім лайфхаків, які легко застосовувати

"На мій погляд, це одна з найважливіших речей - коли партнер запитує: "Тобі це подобається?". Це дозволяє партнеру дати чесну відповідь. Отже, шанси поліпшити сексуальний досвід збільшуються в рази. І обидва партнери будуть задоволені!"- пояснила детальніше експерт.

"Відкрито говорити партнеру, що Вам подобається, а що Ви б хотіли змінити, обов'язково потрібно. У такому випадку ви отримаєте більше задоволення, глибший зв'язок, а також здорове статеве життя призведе до поліпшення і інших областей вашого життя. Це ключ до сексуального успіху", - резюмувала сексолог.

Вас також можуть зацікавити новини