Навіть часта мастурбація не завдає шкоди \ фото: ua.depositphotos.com

Мастурбація – частина здорового сексуального життя. Для багатьох першим сексуальним досвідом стає саме вона, а не контакт з партнером.

Хоча люди можуть не хотіти говорити про мастурбацію, соромитися нічого. Це роблять люди різного віку і переконань. Загалом, мастурбувати – нормально, навіть якщо це відбувається часто.

Деякі люди мастурбують кожен день або частіше, ніж раз на день, а хтось робить це один раз на місяць або один раз на рік. Мастурбувати навіть кілька разів в день безпечно, незалежно від того, трапився оргазм чи ні. Є лише одне але: якщо мастурбувати занадто часто, можуть боліти геніталії, але це швидко проходить.

Читайте такожНазвано п'ять ефективних методів повернути оргазм в сексуальне життя

Попри міфи про шкоду частої мастурбації, вона не має шкідливого фізичного або емоційного впливу, навіть якщо людина робить це часто. Навпаки, мастурбація має низку переваг для фізичного і психічного здоров'я, наприклад може допомогти впоратися зі стресом і відчувати себе добре у своєму тілі.

Проте, якщо людина відчуває, що мастурбація впливає на її соціальне життя, посуває секс на другий план або завдає шкоди геніталіям, в такому разі варто звернутся до уролога або сексолога.

Іноді через агресивну мастурбацію, коли чоловік насильно згинає статевий орган, щоб припинити ерекцію, можна зламати член. В цьому випадку потрібно негайно звернутися до хірурга.

Варто пам'ятати, що не всім подобається мастурбувати, і немає причин робити цього без бажання, пише nashamama.

Вас також можуть зацікавити новини