Таблетки для потенції / фото: ua.depositphotos.com

Багато чоловіків переживають через проблему з потенцією. Найчастіше представники сильної статі стикаються з нею після 40 років. Одна з головних причин – зниження рівня чоловічого гормону тестостерону. Як підвищити потенцію і які ще причини цієї проблеми, читайте в нашій статті.

Причини зниження потенції

Стрес. При стресі в організмі виробляється кортизол – так званий гормон страху. І чим його більше, тим менше тестостерону. А чим менше тестостерону, тим сильніше стрес.

Ожиріння. У повних чоловіків рівень тестостерону значно нижче – жирова тканина використовує чоловічий гормон, щоб синтезувати з нього жіночий гормон естрадіол. Таке переродження призводить до зниження лібідо.

Недосипання. У чоловіків, які сплять не більше 5 годин на добу, рівень тестостерону знижується на 15%. А все тому, що чоловічий гормон виробляється під час сну.

Гіподинамія. Зниження фізичної активності призводить до падіння рівня тестостерону. 

Таблетки для підвищення потенції / фото: ua.depositphotos.com

Препарати для підвищення потенції

Man's formula

Препарат містить натуральні компоненти, які підвищують рівень тестостерону, а, отже, підсилюють лібідо, ерекції і роблять сексуальні відносини більш яскравими.

До складу препарату входять 11 ретельно підібраних компонентів, покликаних відновити чоловіче здоров'я. В їх числі 7 екстрактів лікарських рослин, зібраних з різних куточків світу, 3 вітаміну, цинк і L-аргінін.

Сіаліс

Препарат сприяє припливу крові до статевого органу чоловіка, у зв'язку з чим ерекція стає щільною і тривалою. Препарат стримує еякуляцію, тому статевий акт буде більш тривалим. Сіаліс здатний діяти на організм чоловіка до 36 годин.

Таблетки для потенції в аптеках / фото pixabay

Віагра

Препарат створює приплив крові до статевих органів, підвищуючи ерекцію. Перевагою Віагри є те, що дія починається тоді, коли чоловік відчуває природне збудження. Після статевого акту член повертається в розслаблений стан. Ефект від препарату зберігається протягом декількох годин.

Левітра

Препарат має безсумнівний плюс у швидкому настанні ефекту, таблетку можна приймати за 10-15 хвилин до початку статевого контакту. Діє препарат протягом 12 годин. Левітра в цілому покращує кровопостачання в організмі. Не приносить шкоди репродуктивній функції. Після досягнення оргазму відновлення буде займати мінімальну кількість часу.