Скільки разів на тиждень займаються сексом найщасливіші люди / фото ua.depositphotos.com

Кожна людина індивідуальна і сексуальні апетити у всіх різні. Комусь не вистачає сексу кілька разів на день, а когось цілком задовольняє секс раз на рік. Але науковцям вдалося знайти середнє значення навіть в такій індивідуальній справі, як сексуальні запити.

Читайте такожСтало відомо, чому жінки відмовляють чоловікам у сексі

Як пише Maxim, дослідники з Університету Міссісоги, що в канадській провінції Онтаріо, з'ясували, скільки разів в середньому щасливі люди займаються сексом. Щоб вивести середнє значення, їм довелося досконально вивчити анкети, що включали результати психологічних тестів, 25 510 осіб у віці від 18 до 89 років.

Виявилося, що найщасливіші люди, чиї анкети брали участь у дослідженні, займаються сексом раз на тиждень. 

"Вважається, що часті статеві контакти роблять людину щасливішою, — поспішає розвінчати соціальні міфи глава дослідження, психолог Емі Мьюз. - Наше дослідження довело, що кількість контактів не підвищує настрій. Досить займатися сексом раз на тиждень, зберігаючи таким чином зв'язок з партнером, і залишатися щасливою людиною».

Так що, коли наступного разу спробуєш підняти собі настрій частими статевими зв'язками, гарненько подумай, чи зробить це тебе щасливішим. І тільки потім кидайся в безодню розпусти.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram