Як зображення у дзеркалі впливає на ваш секс / фото: ua.depositphotos.com

Норвезькі науковці припустили, що в сучасному світі власна зовнішність займає настільки важливе місце в голові людини, що вона може створювати проблеми в ліжку не тільки для жінок, але і для чоловіків. Після дослідження, яке провели над близько 3000 норвежцями різної статі, виявилося, що так воно і є.

Традиційно вважалося, що замикатися у собі, соромитися та відмовлятися від сексу через целюліт властиво тільки дівчатам. Саме для них зовнішність є основою сексуальності. А вже як виглядає чоловік – справа десята, пише Maxim.

Читайте такожЕфект омолодження: науковці назвали вагому причину займатися сексом хоча б тричі на тиждень (18+)

Однак несподівано для науковців чоловіча зовнішність виявилася цінним ресурсом. Усе частіше в соцмережах зі зловтіхою обговорюють, як який-небудь знаменитий красень себе запустив, розтовстів і постарів. У результаті чоловіки теж починають комплексувати з приводу власної зовнішності!

Тож норвезькі сексологи встановили якщо вважаєш, що ти занадто худий або пузатий, якийсь маленький або лисий, – у загальному, якщо у тебе є хоч якісь комплекси щодо того, що ти бачиш у дзеркалі, це суттєво зменшує твоє задоволення від сексу, а також бажання ним займатися. Тобто загалом, для повноцінного сексуального життя як чоловікові, так і жінці, схоже, доведеться позбавлятися або від комплексів, або від зайвих кілограмів.

Нагадаємо, як писав УНІАН, раніше лікарі назвали головних ворогів інтимного життя людини.

Вас також можуть зацікавити новини