При великому члені без прелюдії не обійтися \ ua.depositphotos.com

Читайте такожНазвано ерогенні місця чоловіків, які змусять його кричати від задоволенняcosmo.com.ua розбирався, як займатися сексом, якщо у партнера великий член, щоб жінці було приємно.

Спочатку прелюдія

Можеш так і заявити чоловіку "чим більший член, тим триваліша прелюдія". Без прелюдії піхва буде просто не готова до проникнення. А значить, больові відчуття гарантовані. Потрібно пояснити це партнеру, і він зробить все, щоб дівчина відчувала себе прекрасно.

Без лубриканту ніяк!

Тому що інакше буде дуже боляче. Але який лубрикант вибрати? Залежить від мети і способу використання. Якщо ви займаєтеся сексом з презервативом, зупинись на лубриканті на водній основі. Масляна може пошкодити латекс і навіть викликати алергічну реакцію. Ця ж змазка підходить для інтимних гаджетів. Якщо ви плануєте секс-марафон на пару годин, потрібен лубрикант з пролонгуючим ефектом. Він знижує чутливість пеніса. А для анальних проникнень вибирай спеціальний лубрикант, який продається в секс-шопах.

Спеціальні пози - ваше все

Якщо у чоловіка великий член, не намагайся повторити все, що зображено в Камасутрі. Найбільше приємних відчуттів дівчина отримає в позі наїзниці і її варіаціях, а також ложок обличчям один до одного і зі спини. Ще одне зручне положення - краб. Загалом, старайся трохи віддалити тіло партнера від свого. Дивно, але від цього і ти, і він отримаєте більше приємних відчуттів, ніж тісно притулившись один до одного.

Акуратніше з глибоким мінетом

Зв'язки великим членом ти собі, звичайно, не порвеш і мигдалини не запалиш. Але буде боляче. Особливо, якщо робити різкі рухи. Коли у чоловіка великий член, вони і зовсім протипоказані в сексі. У тому числі, в оральному. Тому освоюй інші техніки мінету. Цілуй, облизуй, покусуй, посмоктуй, але не старайся засунути член чим глибше.

А де стоп-слово?

Під час сексу партнери настільки захоплені процесом, що іноді навіть не помічають, як хтось стогне від болю, а не від задоволення. Тому так важливо придумати стоп-слово, вимовивши яке миттєво зупиняєте інтим. Тільки ніяких "стоп", "боляче", "висовуй його" або "припини". Ти ж можеш їх і випадково сказати. А значить, слово має бути незвичайним і ємним. Як щодо "караул"?

Новини, які можуть вас зацікавити:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram