Названо сім лайфхаків для сексу, які легко застосовувати \ фото: ua.depositphotos.com

Для того щоб поліпшити сексуальне життя не обов'язково чекати зручного моменту. Це можна зробити прямо зараз.

Читайте такожНазвано 8 промов, які одружені чоловіки не розуміють у сексіФахівці з сексу і відносин розповідають, як саме це зробити, передає cosmo.

1. Склади список експериментів

Внеси в нього все, що колись хотіла спробувати, але забувала або соромилася запропонувати. І головне - користуйся цим списком.

2. Дізнайся щось нове про секс

Можна навіть піти на курси, але, враховуючи різноманітність відеороликів в інтернеті, можеш заощадити гроші і час. Або хоча б почитай новини про останні досягнення у сфері секс-іграшок, це теж корисно.

3. Подбай про здоров'я

Сходи до гінеколога, зроби УЗД і мамографію, здай аналізи на інфекції. Приємно знати, що проблем немає, але не менш добре виявити хворобу на ранній стадії і успішно вилікувати.

4. Припини відволікатися

Деякі люди так поглинені гаджетами, що часом беруть їх навіть в ліжко. Не потрібно так робити, краще насолоджуйся моментом.

5. Уникай рутини

Якщо ви довго разом, секс може набриднути. Спробуйте нове місце або позу, Здивуйте один одного чимось приємним, поновіть парк секс-іграшок.

6. Запитай, чого він хоче

Звучить смішно, але багато хто дійсно соромиться про це говорити або просто замовчують свої бажання. Поговори з партнером - і багато дізнаєшся. Тільки не висміюй його ідеї.

7. Прибери все зайве зі спальні

Бардак і просто захаращений простір може відволікати тебе від головного. Крім того, прибрана квартира — це красиво.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram