Як правильно обрати секс-іграшку / фото ua.depositphotos.com

Якість сексуального життя відображається на тому, як змінюються тренди в секс-іграшках і вподобаннях. Якщо 10 років тому купували якісь фалічні, реалістичні і все було досить примітивне, то зараз люди йдуть у бік того, щоби це було весело.

Про це в інтерв'ю Радіо НВ розказав засновник секс-шопу Тарас Крупа.

"Такі тренди говорять про задоволення, про розваги і про те, що люди справді бавляться, граються і отримують задоволення, а не обмежені порно. Це дуже важливо. Дівчата думають про своє задоволення, хлопці про своє. Людям раніше було соромно попросити задоволення для себе. Вони собі не дозволяли — самі себе били по руках", - зазначив експерт.

Читайте такожУ Британії відкрили секс-шоп для онкохворих людей

За словами власника секс-шопу, сьогодні аудиторія таких магазинів - це одружені люди з дітьми зазвичай. Люди, у яких є стосунки, які отримують задоволення від життя.

"Наша місія - нормалізувати секс в Україні, і говорити, що це нормально. Для деяких людей слова "мастурбація", "овуляція", "менструація" - страшніші, ніж матюки. Їм простіше сказати щось нецензурне, аніж слово "фалоімітатор"", - стверджує Крупа.

За його словами, на сьогодні в першу популярними у секс-шопах є лубриканти.

"Нарешті люди розуміють, що силіконові лубриканти офігенні для анального сексу, що кращого нема. Нарешті хоч до когось дійшло, що цей дискомфорт постійний чи ще якісь моменти, був саме тому, що неправильно підібраний діаметр. Те, що є презервативи, які різні не тільки по довжині, але й по діаметру. Товари різноманітні. Це і мастурбатори, і анальні іграшки. Останні — це, напевно, топ-3 категорія взагалі серед іграшок. Лідером в цьому році так і залишається вакуумний стимулятор клітора. І різноманітні вібратори", - зазначив експерт.

Крупа звернув увагу, що більшість іграшок у секс-шопах - парні.

"Тобто ти пестиш партнера чи партнерку, і одночасно займаєшся з ним чи з нею сексом. Чому фалоімітатор не може бути парною іграшкою? Ми з цим весь час працюємо, пояснюємо людям.

Для того, щоб обрати справді "свою" секс-іграшку, експерт радить фантазувати і спілкуватися і з партнером, і з продавцями секс-шопів.

"Перше - це поставити собі питання, чи давно я собі щось дозволяв чи дозволяла? Якщо у вас почнуть виникати якісь в голові думки, ідеї та фантазії - заходьте. А друге - це заходиш, телефонуєш і пишеш в месенджери, в магазин, і хлопці, і дівчата, які там працюють, із задоволенням поділяться досвідом. Я рекомендую спілкуватися. Якщо є можливість приїхати - приїжджайте офлайн, беріть товари в руки. Візуально складно відчути те, що відчуваєш тактильно", - стверджує Крупа.

Нагадаємо, раніше експерти назвали секс-фішки, без яких можна обійтися в ліжку.

Вас також можуть зацікавити новини