Атоксил- інструкція, застосування, аналоги препарату

Атоксил фото упаковки

Застосування Атоксилу

Атоксил - склад і форма випуску препарату

Атоксил: як приймати препарат

Атоксил - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Атоксилу

Атоксіл - ентеросорбент з вираженими сорбційними властивостями, проявляє дезінтоксикаційну, протимікробну та ранозагоювальну дію. Адсорбує з травного тракту і виводить з організму ендогенні та екзогенні токсичні речовини різного походження, у тому числі харчові та бактеріальні алергени, мікробні ендотоксини та інші отруйні речовини, токсичні продукти, що утворюються у процесі гниття білків у кишечнику.

Застосування Атоксилу

Сприяє транспортуванню з внутрішнього середовища організму (кров, лімфа, інтерстицій) у травний тракт за рахунок концентраційних та осмотичних градієнтів різних токсичних продуктів, у тому числі середніх молекул, олігопептидів, амінів та інших речовин з подальшим виведенням з організму.

При одночасному застосуванні лікарського засобу Атоксіл з ацетилсаліциловою кислотою посилювалися процеси дезагрегації тромбоцитів.

У комплексній терапії з нікотиновою кислотою і симвастатином Атоксіл проявляє синергічну дію - сприяє зниженню рівня атерогенних фракцій ліпідного спектра крові і підвищенню рівня холестерину ліпопротеїнів високої щільності.

Застосування препарату Атоксіл при інтракорпоральній сорбційній детоксикації у поєднанні зі стандартними розчинами антисептиків (фурацилін, біфуран, трифуран, хлоргексидину біглюконат) підвищує ефективність лікування гнійно-запальних захворювань.

Атоксил - склад і форма випуску препарату

  • По 10,0 г порошку у флаконі, по 1 флакону в пачці з картону.
  • По 2,0 г порошку у пакеті-саше, по 20 пакетів-саше в пачці з картону.
  • Категорія відпуску.Без рецепта.
  • Виробник. ТОВ «Орісіл-Фарм».

Місце знаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності. Україна, 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Заводська, 1Б.

Атоксил: як приймати препарат

Атоксіл приймати у вигляді суспензії для внутрішнього застосування. Вміст 1 - 2 пакетів-саше (2 - 4 г) ретельно розмішувати у 50 - 100 мл (¼-½ склянки) нейтральної негазованої або охолодженої кип’яченої води до утворення однорідної суспензії.

Флакон з порошком відкрити, додати нейтральну негазовану або охолоджену кип’ячену воду до мітки 250 мл, перемішати до утворення однорідної суспензії.

Добова доза для дорослих і дітей віком від 7 років становить 12 г, при необхідності добову дозу можна збільшити до 24 г; для дітей від 1 до 7 років добова доза становить 150 - 200 мг на 1 кг маси тіла. Добову дозу розподіляти на 3 - 4 прийоми. Максимальна разова доза не повинна перевищувати половини добової дози.

Приготовану водну суспензію препарату приймати всередину за 1 годину до їди або прийому лікарських засобів.

При гострих кишкових захворюваннях дорослим і дітям віком від 7 років лікування доцільно розпочинати з максимальної разової дози − 7 г, препарат приймати 2 - 3 рази на добу. Якщо хворий не може приймати ентеросорбент самостійно, суспензію препарату Атоксіл слід вводити у шлунок через зонд.

При гострих кишкових захворюваннях курс лікування становить 3 - 5 днів. У тяжких випадках термін лікування може бути продовжений до 10 - 15 днів.

Курс лікування вірусних гепатитів залежить від тяжкості перебігу захворювання і становить 7 - 10 днів.

Зовнішнє застосування. Після очищення рани наносити порошок шаром 3 - 5 мм та закривати сухою асептичною пов’язкою. Перев’язки робити через добу до очищення рани.

Препарат не призначати дітям віком до 1 року.

Атоксіл при застосуванні його у комплексній терапії слід приймати за 1 годину до прийому інших пероральних лікарських засобів через їхню можливу абсорбцію і, відповідно, зниження ефективності.

Атоксил - протипоказання, побічні ефекти

  • Підвищена чутливість до кремнію діоксиду;
  • виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення;
  • виразки та ерозії кишечника;
  • непрохідність кишечника.
  • Забороняється вживання сухого порошку перорально.
  • Застосування у період вагітності або годування груддю.
  • Впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Аналоги Атоксилу

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся