Алерзин - інструкція, застосування, аналоги препарату

Алерзин фото упаковки

Застосування Алерзину

Алерзин таблетки - склад і форма випуску препарату

Алерзин таблетки: як приймати препарат

Алерзин таблетки - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Алерзину

Алерзин таблетки, діюча речовина якого левоцетиризин, це активний стабільний R-енантіомер цетиризину, що належить до групи конкурентних антагоністів гістаміну. Фармакологічна дія зумовлена блокуванням Н1-гістамінових рецепторів. Спорідненість до Н1-гістамінових рецепторів у левоцетиризину у 2 рази вища, ніж у цетиризину. Впливає на гістамінзалежну стадію розвитку алергічної реакції, зменшує міграцію еозинофілів, судинну проникність, обмежує вивільнення медіаторів запалення. Попереджає розвиток та полегшує перебіг алергічних реакцій, чинить антиексудативну, протисвербіжну, протизапальну дію, майже не чинить антихолінергічної та антисеротонінової дії.

Застосування Алерзину

Симптоматичне лікування алергічного риніту (у тому числі цілорічного алергічного риніту) та кропив’янки.

Алерзин таблетки - склад і форма випуску препарату

Діюча речовина:левоцетиризину дигідрохлорид; 1 таблетка містить 5 мг левоцетиризину дигідрохлориду (що відповідає 4,21 мг левоцетиризину);

Допоміжні речовини:целюлоза кремнієва мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, лактози моногідрат, магнію стеарат;

Склад оболонки: Opadry II 33G28523 білий (гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол 3350, триацетилгліцерин, лактози моногідрат).

Лікарська форма - таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Алерзин таблетки: як приймати препарат

Препарат призначати дорослим та дітям віком від 6 років.

Рекомендовані дози - дорослі та діти віком від 12 років: добова доза становить 5 мг (1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою) 1 раз на добу.

Пацієнти літнього віку - хворим літнього віку з нормальною функцією нирок корекція дози препарату не потрібна. Коригування дози рекомендовано пацієнтам літнього віку з порушеннями функції нирок від помірного до тяжкого ступеня.

Діти - препарат у вигляді таблеток не застосовувати дітям віком до 6 років, оскільки ця лікарська форма не дає змоги проводити необхідну корекцію режиму дозування. Даній категорії пацієнтів рекомендується застосування левоцетиризину у лікарській формі, придатній для застосування у педіатрії.

Алерзин таблетки - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання:

Підвищена чутливість до левоцетиризину, цетиризину, гідроксизину, до будь-яких інших похідних піперазину  або до будь-якої іншої допоміжної речовини препарату.

Тяжка форма хронічної ниркової недостатності (кліренс креатиніну <10 мл/хв).

Рідкісні спадкові захворювання непереносимості галактози, лактазна недостатність або порушення засвоєння глюкози і галактози.

Побічні реакції:

  • З боку нервової системи:сонливість, головний біль, підвищена втомлюваність, слабкість, астенія, судоми, парестезія, запаморочення, непритомність, тремор, дисгевзія.
  • З боку психіки: порушення сну, збудження, галюцинації, депресія, агресія, безсоння, суїцидальні думки, жахливі сновидіння.
  • З боку серця: посилене серцебиття, тахікардія.
  • З боку органів зору: порушення зору, нечіткість зору, окулогірація.
  • З боку органів слуху та рівноваги: вертиго.
  • З боку печінки та жовчовивідних шляхів: гепатит.
  • З боку нирок та сечовидільної системи: дизурія, затримка сечі.
  • З боку імунної системи: гіперчутливість, у тому числі анафілаксія.
  • З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння:задишка.
  • З боку шлунково-кишкового тракту: діарея, блювання, запор, сухість у роті, нудота, біль у животі.
  • З боку шкіри та підшкірних тканин: ангіоневротичний набряк, стійкі медикаментозні висипання, свербіж, висипання, кропив’янка.
  • З боку скелетно-м’язової системи, сполучної тканини та кісток: міалгія, артралгія.
  • Результати досліджень: збільшення маси тіла, відхилення функціональних печінкових проб від норми.
  • Порушення харчування та обміну речовин: підвищений апетит.

Аналоги Алерзину

Алерголік, Алерон, Аллервей, Гленцет, Ергоцетал, Зилола, Лазин, Сезонія, Цетримак.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся