Амоксил - інструкція, застосування, аналоги Амоксил

Амоксил фото упаковки

Застосування Амоксилу

Амоксил: склад і форма випуску Амоксил

Амоксил: як приймати Амоксил

Амоксил: протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Амоксил

Амоксицилін - напівсинтетичний амінопеніцеліновий антибіотик широкого спектру дії для перорального застосування. Пригнічує синтез клітинної стінки бактерій. Має широкий спектр антимікробної дії.

Застосування Амоксилу

Інфекції органів дихання, сечостатевої системи, травного тракту (у тому числі в комбінації з метронідазолом або кларитроміцином застосовують для лікування захворювань, асоційованих з Helicobacter pylori), шкіри і м'яких тканин, спричинені чутливими до лікарського засобу мікроорганізмами).

Амоксил: склад і форма випуску Амоксил

Діюча речовина: amoxicillin; 1 таблетка містить амоксициліну тригідрату, у перерахуванні на амоксицилін - 250 мг або 500 мг. Допоміжні речовини: натрію крохмальгліколят (тип А), повідон, кальцію стеарат.

Таблетки білого з жовтуватим відтінком кольору, плоскоциліндричні з фаскою і рискою.

По 10 таблеток в блістері, по 2 блістери в пачці. Відпускається за рецептом. Виробник: ПАТ «Київмедпрепарат» (Україна, 01032, м.Київ, вул. Саксаганського, 139). Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 ° С. Зберігайте у недоступному для дітей місці.

Амоксил: як приймати Амоксил

Діапазон доз при застосуванні препарату Амоксил дуже широкий. Дозу, частоту введення і тривалість лікування лікар встановлює індивідуально.

Дорослим і дітям з масою тіла понад 40 кг приймати від 250 мг до 500 мг препарату Амоксил 3 рази на добу. При синуситі, пневмонії та інших тяжких інфекціях слід приймати від 500 мг до 1000 мг тричі на добу. Добову дозу можна збільшити максимум до 6 м

Дітям з масою тіла менше 40 кг в основному приймати 40-90 мг / кг / добу препарату Амоксил щодня у 3 прийоми або від 25 мг до 45 мг / кг / добу у два прийоми. Максимальна добова доза для дітей становить 100 мг / кг маси тіла.

У разі інфекції легкого та середнього ступеня тяжкості препарат приймати протягом 7 днів. Однак при інфекціях, спричинених стрептококами, тривалість лікування повинна становити не менше 10 днів.

При лікуванні хронічних захворювань, локальних інфекційних уражень, інфекцій з тяжким перебігом дози препарату повинні визначатися з урахуванням клінічної картини захворювання.

Прийом препарату слід продовжувати протягом 48 годин після зникнення симптомів захворювання.

Амоксил можна застосовувати пацієнтам з нирковою недостатністю.

При тяжкій нирковій недостатності.

При порушенні функції печінки корекція дози не потрібна.

Амоксил можна приймати незалежно від прийому їжі. Таблетку слід ковтати, запиваючи рідиною. Під час лікування препаратом Амоксил пацієнту рекомендується пити більше рідини, ніж зазвичай.

Дітям до 5 років призначають інші лікарські форми амоксициліну.

Передозування може викликати нудоту, блювоту, діарею. У пацієнтів з порушеннями функції нирок або у пацієнтів, які отримували високі дози препарату, можуть виникнути судоми. У таких випадках слід викликати блювоту або провести промивання шлунка, після чого прийняти активоване вугілля та осмотичний послаблюючий засіб.

Амоксил: протипоказання, побічні ефекти

  • Еозинофілія, гемолітична анемія, лейкопенія (включаючи важку нейтропенію і агранулоцитоз), оборотна тромбоцитопенія, панцитопенія, мієлосупресія, гранулоцитопенія, збільшення часу кровотечі і протромбінового індексу;
  • важкі алергічні реакції, включаючи анафілаксію, ангіоневротичний набряк, набряк гортані, сироваткову хворобу, алергічний васкуліт, анафілактичний шок, енантема, гіперемія, гарячка;
  • діарея і нудота, блювота, метеоризм, дискомфорт і біль в животі, м'який стілець, свербіж в області ануса, втрата апетиту, енантема (особливо в області рота), сухість у роті, порушення смаку;
  • безсоння, втрата свідомості, головний біль, гіперкінезія, сплутаність свідомості, гіперактивність, запаморочення, судоми;
  • гепатит, холестатична жовтяниця, помірне і короткочасне підвищення рівня печінкових ферментів;
  • шкірний висип, кропив'янка, свербіж, мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, бульозний та ексфоліативний дерматити реакція на лікарський засіб, що супроводжується еозинофілією та системними проявами (DRESS синдром), гострий генералізований екзантематозний пустульоз;
  • гострий інтерстиціальний нефрит, кристалурія.

Аналоги Амоксил

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся