Ентероспазміл - інструкція, застосування, аналоги препарату

Ентероспазміл фото упаковки

Застосування Ентероспазмілу

Ентероспазміл - склад і форма випуску препарату

Ентероспазміл: як приймати препарат

Ентероспазміл  - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Ентероспазмілу

Ентероспазміл - це засіб для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту, запобігає накопиченню газів у кишечнику.

Застосування Ентероспазмілу

Показання.

Спазми гладкої мускулатури, у тому числі ті, що супроводжуються больовим синдромом різної інтенсивності, та метеоризм різної етіології: здуття живота при функціональних шлунково-кишкових захворюваннях, диспепсія, аерофагія, синдром Ремхельда, післяопераційний період, гастрит, кардіо- та/або пілороспазм, ентерит, коліт, функціональна діарея, спастичний коліт із запором, синдром подразненого кишечнику, холецистолітіаз, холангіолітіаз, холецистит, перихолецистит, холангіт, папіліт; захворювання сечовивідних шляхів та гінекологічні захворювання, що супроводжуються спазмами гладкої мускулатури та флатуленцією.

Як допоміжний засіб перед рентгенологічним, ультразвуковим та інструментальним обстеженням органів черевної порожнини і малого таза.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Необхідно уникати взаємодії флуроглюцинолу з сильними анальгетиками, такими як морфін або його похідні, через можливий спазматичний ефект.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не слід призначати в І триместрі вагітності. Щодо застосування препарату в ІІ-ІІІ триместрах вагітності необхідно проконсультуватися з лікарем.

На період годування груддю застосування препарату слід припинити.

Ентероспазміл - склад і форма випуску препарату

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить флороглюцинолудигідрату 80 мг, симетикону 125 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, целюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрофосфат, желатин, сірки діоксид (Е 220), титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма. Капсули.

Ентероспазміл: як приймати препарат

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймати до їди, а у разі необхідності – при появі болісних відчуттів, запиваючи невеликою кількістю води. Тривалість лікування визначається індивідуально та залежить віднаявності та тривалості симптомів захворювання.

Діти віком від 6 до 12 років: приймати по 1 капсулі 3 рази на добу.

Дорослі та діти віком від 12 років: при функціональних шлунково-кишкових захворюваннях, при захворюваннях жовчовивідних шляхів, при захворюваннях сечовивідних шляхів та гінекологічних захворюваннях – по 2 капсули 3 рази на добу.

Для підготовки до рентгенологічних та/або ультразвукових досліджень рекомендується приймати за добу до дослідження по 1 капсулі 2 рази на добу та 1 капсулу вранці у день дослідження.

Максимальна добова доза становить 6 капсул, що відповідає 480 мг флороглюцинолу дигідрату та 750 мг симетикону.

Діти. Препарат застосовувати дітям віком від 6 років.

Ентероспазміл  - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання.

Підвищена чутливість до флороглюцинолу дигідрату, симетикону або до інших компонентів препарату.

Кишкова непрохідність, обструктивні стани шлунково-кишкового тракту.

Побічні реакції.

В окремих випадках при застосуванні препарату можуть спостерігатися реакції гіперчутливості, такі як шкірні алергічні реакції (шкірні висипання, свербіж), бронхоспазм.

Аналоги Ентероспазмілу

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся