Гепаринова мазь - інструкція, застосування, аналоги препарату

Гепаринова мазь фото упаковки

Застосування Гепаринової мазі

Гепаринова мазь - склад і форма випуску препарату

Гепаринова мазь: як приймати препарат

Гепаринова мазь - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Гепаринової мазі

Гепаринова мазь – антикоагулянт прямої дії, чинить протизапальну та місцеву знеболювальну дії, запобігає утворенню тромбів, сприяє розсмоктуванню утворених тромбів.

Застосування Гепаринової мазі

Профілактика та лікування тромбофлебіту поверхневих вен, постін’єкційний та постінфузійний флебіт, трофічні виразки гомілки, слоновість, поверхневий перифлебіт, лімфангіїт; зовнішній геморой, запалення гемороїдальних вузлів після пологів; поверхневий мастит; локалізовані інфільтрати та набряки, травми та удари без порушення цілісності шкірних покривів (у тому числі м’язової тканини, сухожиль, суглобів).

Гепаринова мазь - склад і форма випуску препарату

Діючі речовини: гепарин натрію, бензокаїн; 1 г мазі містить гепарину натрію 100 ОД, бензокаїну 40 мг;

Допоміжні речовини: парафін білий м’який, олія соняшникова, олія кукурудзяна, бензилнікотинат, гліцерин, емульгатор Т-2, метилпарагідроксибензоат (Е 218), вода очищена.

Лікарська форма - мазь.

Основні фізико-хімічні властивості:мазь від білого до білого з жовтуватим відтінком кольору.

Гепаринова мазь: як приймати препарат

Препарат застосовувати дорослим місцево. При тромбофлебіті поверхневих вен кінцівок мазь нанести на зону ураження тонким шаром (із розрахунку 0,5-1 г (2-4 см мазі) на ділянку діаметром 3-5 см) та обережно втирати у шкіру 2-3 рази на добу протягом 3-7 діб до зникнення явищ запалення. Можливість проведеннятривалішого курсу лікування визначає лікар.

При тромбозі гемороїдальних вен мазь нанести на серветку з тканини, яку застосовувати безпосередньо на гемороїдальні вузли та зафіксувати пов’язкою (можливе застосування тампона з нанесеною на нього маззю, який слід вводити у задній прохід) 2-3 рази на добу до зникнення ознак запалення, в середньому 3-14 діб. Можливість тривалішого застосування визначає лікар індивідуально.

Діти - не застосовувати.

Гепаринова мазь - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання:

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Виразково-некротичні процеси, травматичне порушення цілісності шкірних покривів, відкриті інфіковані рани, геморагічний діатез, пурпура, тромбоцитопенія, гемофілія, схильність до кровотеч.

Побічні реакції:

Почервоніння, висипи на шкірі, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, геморагії, іноді можливе виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів. Можлива місцева подразнювальна дія, що проявляється у вигляді печіння, свербежу або незначного набряку шкіри. Наявність у складі препарату метилпарагідроксибензоату (Е 218) може спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені), при нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні алергічні реакції, гіперемія.

Аналоги Гепаринової мазі

Венітан Форте, Веногепанол, Веногепанол 1000, Есфатил

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся