Гіно-Тардиферон - інструкція, застосування, аналоги препарату

Гіно-Тардиферон фото упаковки

Застосування Гіно-Тардиферону

Гіно-Тардиферон - склад і форма випуску препарату

Гіно-Тардиферон: як приймати препарат

Гіно-Тардиферон - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Гіно-Тардиферону

Антианемічні засоби. Препарати заліза. Препарати, що містять залізо (заліза сульфат) у комбінації з фолієвою кислотою. Залізо є важливою мінеральною речовиною, що відіграє ключову фізіологічну роль і необхідна для багатьох функцій, таких як транспортування кисню, виробництво АТФ, синтез ДНК і транспортування електронів. Як центральний атом гему залізо є складовою гемоглобіну і також є необхідним для еритропоезу. Склад Гіно-Тардиферону дозволяє застосовувати його в умовах зміни абсорбції в організмі при анемії або для профілактики дефіциту заліза і фолієвої кислоти під час вагітності.

Застосування Гіно-Тардиферону

Профілактика та лікування фолатодефіцитних та залізодефіцитних анемій; у тому числі у жінок у період вагітності, коли не може бути забезпечене адекватне надходження в організм заліза та фолієвої кислоти разом з їжею.

Гіно-Тардиферон - склад і форма випуску препарату

Таблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії.

Склад. Діючі речовини: 1 таблетка містить заліза сульфату сухого 247,25 мг, що еквівалентно 80 мг заліза (ІІ), кислоти фолієвої 0,35 мг.

Допоміжні речовини: мальтодекстрин, целюлоза мікрокристалічна, амонійно-метакрилатного сополімеру дисперсія (тип В), амонійно-метакрилатного сополімеру дисперсія (тип А), тальк, триетилцитрат, гліцерол дибегенат, заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171); сепіфільм LP010 (гіпромелоза, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова).

Гіно-Тардиферон: як приймати препарат

Гіно-Тардиферон призначений для перорального застосування дорослим і дітям віком від 12 років.

Таблетки не слід смоктати, жувати або тримати у роті. Їх необхідно ковтати цілими, запиваючи великою кількістю води. Таблетки бажано приймати до або під час їжі залежно від шлунково-кишкової переносимості.

Рекомендовані дози лікарського засобу

Профілактика дефіциту заліза та фолієвої кислоти під час вагітності: 1 таблетка на добу (вранці).

Лікування залізодефіцитної анемії:

  • дорослим при легкій залізодефіцитній анемії – 1 таблетка на добу (вранці);
  • дорослим при тяжкій залізодефіцитній анемії – 1 таблетка двічі на добу (вранці та ввечері);
  • дітям віком від 12 років – 1 таблетка на добу (вранці).

Тривалість лікування

  • Профілактика дефіциту заліза та фолієвої кислоти під час вагітності: протягом останніх двох триместрів вагітності (або з 4-го місяця).
  • Лікування залізодефіцитної анемії: лікування повинно бути достатнім для корекції анемії і відновлення запасів заліза. Лікування може тривати від 3 до 6 місяців і може бути продовжено після консультації з лікарем.

Контроль ефективності корисний лише через 3 місяці від початку лікування і має включати перевірку показників корекції анемії (Hb, MCV) і відновлення запасів заліза (феритин сироватки, рецептор трансферину сироватки і коефіцієнт насичення трансферину).

Діти. Лікарський засіб можна застосовувати дітям віком від 12 років.

Гіно-Тардиферон - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Гіперчутливість до діючих речовин або до будь-якого компонента лікарського засобу. Надмірний вміст заліза в організмі (гемосидероз, гемохроматоз), анемії, не зумовлені дефіцитом заліза (наприклад мегалобластна анемія, спричинена недостатністю вітамінів В9 або В12 (перніціозна анемія), гемолітична анемія, апластична анемія, сидероахрестична анемія, залізорефрактерна анемія, анемія при свинцевому отруєнні, таласемія); стеноз стравоходу та/або інші обструктивні захворювання травного тракту, дивертикул кишечнику, кишкова непрохідність; регулярні гемотрансфузії, одночасне застосування парентеральних форм заліза, злоякісні новоутворення.

Побічні ефекти. Гіперчутливість, анафілактична реакція; набряк гортані; запор, діарея, здуття живота, абдомінальний біль, зміна кольору калу, нудота; аномальні кишкові випорожнення, диспепсія, блювання, гастрит; свербіж, еритематозне висипання; ангіоневротичний набряк, кропив’янка, алергічний дерматит.

АналогиГіно-Тардиферону

Аналогів не знайдено.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся