Угрин - інструкція, застосування, аналоги препарату

Угрин фото упаковки

Застосування Угрину

Угрин - склад і форма випуску препарату

Угрин: як приймати препарат

Угрин - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Угрину

Лікувально-гігієнічний засіб для догляду за шкірою обличчя. Угрин чинить виражену ранозагоювальну, протизапальну та антимікробну дію шляхом компонентів, що входять до його складу. Не спричиняє явищ запалення, гіперемії, подразнення шкіри, водночас зберігає її гідрофільність.

Застосування Угрину

Вугровий висип і жирна себорея обличчя легкої і середньої тяжкості (лікування та профілактика), піодермія, дерматити.

Угрин - склад і форма випуску препарату

Прозора рідина червоно-бурого кольору з духмяним специфічним запахом. При зберіганні допускається випадання осаду.

Склад:

діючі речовини: 100 мл препарату містять настойки (1:10) з суміші лікарської рослинної сировини «Угрин»: millefolii herba (деревію трава) 1,5 г; menthae folia (м’яти листя) 1,5 г; calendulae officinalis flores (нагідків квітки) 1,5 г; tanaceti flores (пижма квітки) 1,5 г; lavandulae herba (лаванди трава) 1,0 г; chelidoni herba (чистотілу трава) 1,0 г; chamomillae recutitae flores (ромашки квітки) 2,0 г; (екстрагент: етанол 40%).

допоміжні речовини: відсутні, крім екстрагенту.

Угрин: як приймати препарат

Застосовувати зовнішньо. При вугровому висипі і жирній себореї обличчя уражені ділянки шкіри протирати ватним тампоном, змоченим препаратом, 3–5 разів на добу, не змиваючи і не витираючи протягом 1,5–2 годин. Хворим рекомендується не видавлювати вугрі. Курс лікування — 3–15 днів. Через 10–15 днів курс лікування можна повторити. Під час лікування шкіру обличчя вранці та ввечері потрібно мити теплою водою і дитячим милом, обов’язково ополіскуючи холодною водою.

При дерматитах і піодермії препарат наносити на уражені ділянки шкіри рівним шаром 3–5 разів на добу. Курс лікування — 1 місяць. У разі необхідності курс лікування можна повторити.

Як профілактичний засіб Угрин застосовувати таким чином: ватним тампоном, змоченим препаратом, протирати жирну та нормальну шкіру обличчя 1–3 рази на добу.

Тривалість лікування визначається лікарем індивідуально.

Угрин - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу. Бронхіальна астма.

Препарат посилює дію протизапальних, репаративних та антимікробних засобів. У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Лікарський засіб не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки на сьогодні немає достатніх даних щодо безпеки його застосування.

Побічні реакції

При підвищеній чутливості до компонентів препарату можливе виникнення алергічних реакцій, у тому числі гіперемія, свербіж шкіри, висипання, кропив’янка, контактний дерматит, набряк Квінке, анафілактичний шок.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково звернутися до лікаря.

Аналоги Угрину

  • Апілак Гріндекс
  • Генеролон
  • Капсиол
  • Міноксидил Інтелі

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся