Інцидент у колонії стався 28 травня / Фото УНІАН

ЗМІ повідомляють, що у черкаській виправній колонії №62 Управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області 13 засуджених порізали собі вени на руках.

НП сталася у вівторок, 28 травня, повідомляють "Вести", посилаючись на власне джерело у МВС.

"Інформація про подію надійшла до поліції Черкас о 02:20. Ув'язнені порізали вени на знак протесту проти незадовільних умов утримання", - розповіло джерело.

Читайте такожБунт в'язнів в Одесі: Мін'юст юст вирішив розформувати колонію (відео)

За його словами, постраждалим була надана медична допомога без госпіталізації. У колонії проводиться перевірка.

До речі, 28 квітня у цій колонії відбувався бунт, після чого в установі було введено режим особливих умов. Так, 28 квітня під час проведення вечірньої повірки засуджених близько 30 з них напали й завдали працівникам установи тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості.

Один з постраждалих працівників колонії був госпіталізований до лікарні у тяжкому стані. На період введення режиму особливих умов тимчасово скасовувалися побачення.

Крім того, в установі проведено загальний обшук із залученням додаткових сил та засобів інших установ виконання покарання. За результатами проведення обшуку в ув'язнених були вилучені заборонені предмети.

Як повідомляв УНІАН, 27 травня у Південній виправній колонії (№51), розташованій в Одесі, стався бунт, який супроводжувався пожежею.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram