этот материал доступен на русском

Кличко обговорив з президентом Світового банку питання децентралізації

19:13, 23 серпня 2019
Київ
200 0
Віталій Кличко зустрівся з президентом Світового банку Девідом Малпассом / kiev.klichko.org

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з президентом Групи Світового банку Девідом Малпассом, який прибув в Україну. У зустрічі також взяли участь мери Маріуполя - Вадим Бойченко та Хмельницького - Олександр Симчишин.

За словами Кличка, на зустрічі йшлося про важливість продовження реформи з децентралізації в Україні та посилення місцевого самоврядування.

"Обговорили також подальші перетворення задля фінансової спроможності українських міст та селищ, інші реформи, яких потребують сьогодні на місцях. - Це і створення муніципальної поліції. Це і вплив міської влади, наприклад, на призначення глав районів у столиці. Бо у нас їх призначає президент, а мер Києва не може не те що звільнити главу району, а навіть догану йому без погодження з президентом винести не може!" - підкреслив Віталій Кличко.

Також, як зазначив Кличко, йшлося про перспективи співпраці з міжнародними фінансовими інституціями в залученні коштів під муніципальні гарантії на будівництво важливих для усіх міст України об'єктів - транспортної інфраструктури, сміттєпереробних заводів та інших.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter