этот материал доступен на русском

Цінова політика кінотеатру "Київ" залишиться в старому діапазоні – "Сінема-Центр"

17:54, 22 жовтня 2019
Київ
206 0
Актуально
У "Сінема-Центрі" мають намір приділяти особливу увагу освітнім і дитячим програмам / censor.net.ua

Новий орендар кінотеатру «Київ» – ТОВ «Сінема-Центр» не планує підвищувати ціни на квитки та буде враховувати інтереси вже сформованої аудиторії кінотеатру. Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ заявила генеральний директор «Сінема-Центру» Любов Лісовська.

«Як нам відомо, раніше в кінотеатрі «Київ» квиток коштував в середньому від 80 до 150 гривень. Ми маємо намір залишитися в цій ціновій ніші, звичної для давніх поціновувачів кінотеатру», – сказала вона.

Що стосується цінової політики при проведенні фестивалів, то тут ціни на квитки компанія буде обговорювати з організаторами в кожному окремому випадку.

Іншого шляху в «Сінема-Центрі» поки не бачать, адже у кожного з фестивалів є власна концепція організації та проведення, і відповідне бачення принципів ціноутворення.

«З досвіду – працювати будемо за типом надання послуг з організації фестивальних кінопоказів із забезпеченням узгодженої кількості сеансів в узгоджених залах і за загальним дистриб'юторським договором (коли одержані касові збори розподіляються між фестивалем і кінотеатром). Крім того, деякі фестивалі отримують на своє проведення спеціальні бюджети (наприклад, від посольств – на фестивалі національного кіно певних країн), і в такому разі може бути заявлена зовсім маленька вартість відвідування фестивалю, або навіть і з можливістю безкоштовного відвідування», – підкреслила Лісовська.

У будь-якому випадку, за її словами, компанія докладе всі зусилля для того, щоб всі бажаючі мали можливість подивитися фестивальне кіно за цінами, які прогнозуються на приблизно тому ж звичному для суспільства рівні, який був у кінотеатрі «Київ» в попередній період.

Лісовська також повідомила, що «Сінема-Центр» має намір виконувати свій обов'язок перед київською громадою і приділяти особливу увагу освітнім і дитячим програмам.

«Частина наших заходів буде мати благодійний характер, буде адресована незахищеним верствам населення та дітям з багатодітних, малозабезпечених сімей чи дітям, позбавленим батьківського піклування, що ми вже багато років робимо у всіх кінотеатрах нашої мережі», – зазначила вона.

«Сінема-Центр» був визнаний переможцем у відкритому конкурсі на право оренди кінотеатру «Київ» 15 квітня 2019 року. Ціна оренди, яку запропонувала компанія, становить 2,1 мільйона гривень на місяць. Договір оренди був укладений 14 травня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter