Розкриття пропозиції щодо відбору генпідрядника нового корпусу "Охматдит" відбудеться 16 вересня

16:43, 08 вересня 2015
Київ
294 0

Конкурс викликав значну зацікавленість серед будівельників, за тендерною документацією до ДП «Укрмедпроектбуд» звернулися 12 компаній.

охматдит / 300lives.org

Державне підприємство «Укрмедпроектбуд», замовник будівництва нового корпусу «ОХМАТДИТ», прийняло рішення внести зміни до документації конкурсних торгів на закупівлю робіт із будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ «ОХМАТДИТ» та подовжити строк розкриття пропозицій учасників на тиждень, до 16 вересня.

Читайте такожДобудова нового корпусу Охматдиту неможлива без тиску на чиновників - активіст

«У цих змінах враховані зауваження та запитання, які отримало ДП «Укрмедпроектбуд» від учасників торгів. Зокрема, були внесені всі необхідні зміни до технічних характеристик робіт із будівництва», − заявила Ірина Коваль, директор ДП «Укрмедпроектбуд».

Із 7 серпня, коли ДП «Укрмедпроектбуд» оголосило про відкритий відбір генпідрядника, замовник отримав 25 запитань від підприємств, які звернулися за тендерною документацією, та надав шість листів із ґрунтовними роз’ясненнями.

Проведення конкурсу викликало значну зацікавленість з боку будівельних організацій. У цілому за тендерною документацією до ДП «Укрмедпроектбуд» звернулися 12 компаній.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter