Київрада оголосила технічний дефолт столиці - депутат

13:19, 08 жовтня 2015
Київ
1493 0

Сьогодні Київрада наклала з 6 листопада2015 року мораторій на виплату зовнішніх і внутрішніх боргових зобов'язань м. Києва. Іншими словами - фактично оголосили технічних дефолт.

REUTERS

Про це заявив депутат Київради, керівник виборчого штабу «Українського об’єднання патріотів УКРОП» Олег Калініченко.

«Дивним чином у нас вистачало коштів на все. А зараз виявляється, що перед опалювальним сезоном маємо борги, які не можемо оплатити», - зауважив Олег Калініченко.

Керівник виборчого штабу «Українського об’єднання патріотів УКРОП»  також дав рекомендацію київській владі як гасити борги. «Аби повертати борги, потрібно перестати красти на ремонтах! А також необхідно повернути в Київ усі податки, які зараз йдуть в держбюджет! Потрібно робити реальні кроки, а не скидати все лише на папєрєдніків», - додав Калініченко.

Нагадаємо, рішення про тимчасовий мораторій на виплати за зовнішніми боргами столиці на засіданні Київради в четвер схвалили 90 депутатів. Голова профільної бюджетної комісії Київради Андрій Странніков нагадав, що до теперішнього часу боргові зобов'язання столиці становлять 18 млрд грн, і тільки на їх обслуговування на рік необхідно 2 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter