Київрада визнала недійсним побратимство з 6 російськими містами та регіонами

20:17, 11 лютого 2016
Київ
3487 0
оновлено

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати вирішили вважати не дійсним побратимство міста Києва з наступними містами та регіонами РФ: з Москвою, Волгоградом, Санкт-Петербургом, Улан-Уде, Республікою Комі та Махачкалою. Про це повідомляє прес-служба Київради.

КМДА / Фото УНИАН

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Депутати врахували зауваження Управління юридичного забезпечення діяльності КМР, і доручили виконавчому органу Київради (КМДА) вжити організаційно-правових заходів щодо припинення дії двосторонніх договорів, угод, меморандумів, протоколів та інших документів, що були підписані з відповідними містами та регіонами РФ.

“Дія останньої програми співробітництва з Москвою завершилася ще у 2013 році.

Читайте такожКиїв може розірвати відносини з російськими містами-побратимами (документи)

Враховуючи політичну ситуацію між державами, співпраця з містами, розташованими на території РФ, з того часу свідомо не здійснюється. Тому нині такі документи носять радше символічний статус, аніж юридичний. Разом з тим, враховуючи ідеологічну складову цього питання, цілком доречно ухвалити колегіальне рішення”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

Відповідне рішення підтримали 97 депутатів.

Нагадаємо, 8 лютого мер Івано-Франківська Руслан Марцінків ініціював розірвання угод про партнерство з двома російськими містами – Серпухов та Сургут. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter